Chemcentras vs Kauno energija (74:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje

2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 1258

Balandžio 4 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės trečios aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Chemcentras" priemė svečius "Kauno energiją".

Rungtynių pradžioje keturis taškus pelnė "Chemcentras" (4:0). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė "Kauno energija" (4:3). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (11:7), o minutės pertraukėlės paprašė "Chemcentras". Po jos geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos turėjo 10 taškų persvarą (19:9). Daugiausiai taiklių D. Čereškos metimų dėka ketvirčio pabaigoje "Kauno energija" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (21:19).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus pelnė "Kauno energija" (21:21). Į tai "Chemcentras" atsakė pelnydamas septynis taškus be atsako (28:21). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Kauno energija" pradėjo spurtą, kurio metu komanda pelnė 12 taškų be atsako (28:33). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Jas geriau sužaidė "Chemcentras", sumažinęs varžovų persvarą iki vieno taško (34:35).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Kauno energijos" persvara padidėjo iki keturių taškų (37:41). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "Chemcentras" (46:41). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė "Kauno energija" (46:46). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (48:50). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis taškus "Chemcentrui" rinko R.Misevičius, kurio taiklūs metimai padėjo "Chemcentrui" įgyti trijų taškų persvarą (55:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (57:54). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Chemcentras", o sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (64:54). Po "Kauno energijos" minutės pertraukėlės penkis taškus be atsako pelnė "Kauno energija" (64:59). Devintą minutę "Chemcentro" pranašumas buvo aštuoni taškai (69:61). Per likusį laiką "Chemcentras" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 74:63.

Antrą pergalę iškovojęs "Chemcentras" pateko į "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės ketvirtfinalį.

T. Jonkus, "Chemcentro" treneris:

Smagu, kad laimėjome, nes antros rungtynės parodė, jog varžovai yra tikrai lygiaverčiai. Niekas dar nebuvo baigta šioje serijoje. Rungtynių pradžioje varžovų centras gavo rimtą traumą, dėl to negalėjo tęsti rungtynių, o ir šeip varžovų šiandien buvo nedaug susirinkę. Prieš tai rungtynėse buvo daugiau. Keista, kad tokiose rimtose rungtynėse varžovai negalėjo rimčiau susirinkti. Mes šiandien irgi žaidėme kitaip. Labai gerai kovojome dėl atšokusių kamuolių, gynyboje varžovams nesuteikėme antrų šancų ir antroje rungtynių pusėje išvengėme klaidų. Varžovų klaidos antroje pusėje virto mūsų greitais taškais. Tą persvarą laikėme, o kartais net ir pirmavome, viskas taip ir susidėjo. Pasireiškė varžovų nuovargis, jų suolelis sutrumpėjo. Mes turėjome ilgesnį suolelį ir tai išnaudojome, dažnai keisdavome žaidėjus. Puikiai šiandien žaidė lyderiai, ypač Rokas tempė komandą pačiu sunkiausiu metu, kai to labiausiai reikėjo. Rungtynių pabaigoje liko tik užbaigti viską ir padėti kitiems žaidėjams. Dabar žiūrėsime, kaip bus toliau. Varžovai aišku bus vis stipresni, bet reikia ryžto ir nusiteikimo gero, palaikyti vieni kitus ir tos pergalės bus ir toliau.

Paklaustas, ar domėjosi apie kito etapo varžovus, treneris atsakė: ""ESS" arba "Autotoja & Ekodora" bus atrodo. Ten serija lygi, varžovai kovoja iš paskutiniųjų. Sunku pasakyti, kaip kas ten baigsis. Su "Autotoja" žaidėme pirmame etape, buvo lygios rungtynės. Varžovai šiek tiek žinomi, bet reikės beprotiškai daug visų pagalbos, visiems prisidėti prie pergalės jei norime į finalinį ketvertą patekti. Viskas įmanoma, tikiu savo komanda."

"Kauno energijos" treneris S.Buknys:

Puse žaidėjų iškrito, nėra žaidėjų, o rungtynių pabaigoje mūsų centrą "išjungė". Tai yra labai svarbus dalykas, nes pas juos nebuvo centro po krepšiu, o pas mus buvo, bet jis gavo traumą. Varžovams krito tritaškiai, to pasekoje ir pralošėme lemiamas rungtynes.

Paklaustas, ar gerai A.Vaivada pakeitė traumuotą A. Iškauską, treneris atsakė: "Mes buvome tik šešiese ir pas mus batareikos nuseko, trūko didesnės rotacijos. Reikėjo keistis, bet nebuvo su kuo, taip ir gavosi."

Paklaustas, ar sezonas buvo geras, treneris atsakė: "Vidutiniškas, kaip ir visada."

Chemcentras: Rokas Misevičius – 25 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.), Audrius Gagiškis – 21 tšk. (15 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk., Justas Eitmanavičius – 10 tšk.

Kauno energija: Mantas Šimkevičius – 15 tšk., Egidijus Tamulaitis – 12 tšk., Deivydas Čereška – 12 tšk., Vilius Ginevičius – 10 tšk.

„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:00 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)