Ryterna vs Sweco (44:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą

2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1586

Sausio 22 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp "Ryternos" (šeimininkai) ir "Sweco" (svečiai). Piramajame kėlinyje stipresni buvo "Sweco" krepšininkai, kurie po kėlinio pirmavo dviženkle persvara – 24:11. Antrajame kėlinyje svečiai toliau tolo nuo varžovų ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 45:17. Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau deficitas išliko labai didelis 61:38. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir svečiai galėjo džiaugtis lengva pergale 87:44.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo apylygiai ir "Sweco" pirmavo tik diem taškais (8:6). Tada svečiai sukūre spurtą 10:0, po kurio išsiveržė į priekį 18:6. per likusį kėlinio laiką svečiai sugebėjo šiek tiek padidinti savo persvarą ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 24:11 svečių naudai.

Antrasis kėlinys geriau susiklostė svečiams, kurie laimėjo atkarpą 9:3 (33:14), o įpusėjus kėlinui "sausas" spurtas 10:0 leido „Sweco“ ekipai susikrauti gana saugią persvarą (43:16). Po antrojo kėlinio rezultatu 45:17 pirmavo „Sweco“ krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje žaidimas nebuvo toks vienpusiškas kaip pirmuose dviejuose. 8:2 atkarpą kėlinio pradžioje laimėję šeimininkai šiek tiek sušvelnino atsilikimą (45:23). Toks skirtumas tarp komandų buvo didžiąją kėlinio dalį, nors kėlinio pabaigoje „Sweco“ persvara buvo išaugusi net iki 30 taškų (61:31), tačiau šeimininkai sugebėjo šiek tiek sušvelninti rezultatą. Po trečiojo kėlinuko 61:38 pirmavo svečių ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesistengė kažko pakeisti rungtynėse. Svečiams nemažinus apsukų jie laimėjo atkarpą 22:0 ir laimėjo kėlinį net 20 taškų (26:6). „Sweco“ šventė lengvą pergalę rezultatu 87:44.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė komandinis mūsų žaidimas ir greitas puolimas"

"Ryterna" treneris sakė: "Rezultatas atspindi viską, nėra ką daugiau komentuoti"

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)Įmonių lygoje „Sweco“ eliminavo „Omega“ (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:12 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Sweco“ po pratęsimo pravėrė „Įmonių“ lygos finalo duris (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 21:25 val.)