Lietuvos dujos vs Lietuvos geležinkeliai (81:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje.

2014 balandžio 19 d., Šeštadienis, 02:30 val., peržiūros: 1273

Balandžio 19'ą dieną, Kauno technikos kolegijoje, įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių, mažosios taurės, antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp "Lietuvos Dujų" (šeimininkai) ir "Lietuvos Geležinkelių" ekipų. Nuo par rungtynių pradžios iniciatyvą rodę šeimininkai, iškovojo pergalę 16'os taškų skirtumu – (81 – 65)

Pirmasis rungtynių kėlinukas iškarto prasidėjo šeimininkų spurtu. Jie nieko nelaukę iššoko į priekį rezultatu (9 – 2). Nors kėliniui bėgant, svečiai lyg ir gražino į rungtynes apylygį ritmą, tačiau "Lietuvos Dujų" žaidėjas M.Maumevičius nė neketino leisti tam įvykti. Smeigęs 3 tritaškius be varžovų atsako, jis vėlgi leido savo komandai džiaugtis solidžiu, 13'os taškų skirtumu. Pirmasis kėlinukas pasibaigė šeimininkams turint 14'os taškų pranašumą (23 – 9)

Antrasis kėlinys, nors ira trodė apylygis, bei svečiai pradėję rodyti charakterį, lyg ir bandė kąsti šeimininkams įkandin, tačiau viskas ką jie bedarė, šeimininkai tiesiog darė geriau. Šį kėlinuiką šeimininkams laimėjus rezultatu (24 – 21), rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (47 – 30)

Po ilgosios pertraukos, švečiai pradėjo kėlinuką gan ryžtingai (2 – 6), tačiau šeimininkai, turbūs jau jautė, jog pusfinalis jau čia pat, ir varžybų iš rankų nepaleido. Šiame kėlinuke dominavo ginyba. Buvo išmesta nedaug metimų. Vyko ilgos, bei apgalvotos atakos. Visgi, ir šį kėlinuką sėkmingiau sužaidė "Lietuvos Dujų" krepšininkai. Laimėję šį ketvirtį 4'ių taškų skirtumu, (16 – 12), po trijų kėlinių, turėjo jau 21'o taško pranašumą – (63 – 42)

Paskutinis rungtynių ketvirtis buvo tik formalumas. Šiame kėlinuke, šeimininkai kiek atsipalaidavo, pradėjo žaisti fanams, mėgindami sukurti vieną, kitą gražesnį epizodą. Taipogi šiame kėlinuke nestigo ir pražangų. Šį kėlinuką, vis dėl to pavyko laimėti svečiams (18 – 23), tačiau tai jau nieko nelėmė. Šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu (81 – 65), ir sėkmingai keliauja į mažosios taurės pusfinalį, kuriame turės susigrumti su "Dentist Team" ekipa.

Naudingiausi žaidėjai:

Lietuvos dujos: Rokas Marcinkevičius – 16 tšk., Romas Nemeikša – 15 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Maumevičius – 15 tšk., Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 16 tšk., Tomas Žvirblis – 10 tšk. (11 rezult. perd.)

„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Lietuvos Dujos“ pergalingai startavo pusfinalio serijoje (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:25 val.)