Agava & Automatinių sistemų servisas vs Sabonio krepšinio centras (80:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“

2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 1461

2014 sausio 22 dieną, įmonių lygos rungtynėse, A. Sabonio krepšinio centre susitiko "Agava & Automatinių sistemų servisas" (šeimininkai) ir „Sabonio KC“ (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi "į vieną pusę" ir svečiai susikrovė šešiolikos taškų pranašumą – 10:26. Antrasis kėlinys dar kiek geresnis buvo "Sabonio KC" komandai, kurie per šį kėlinį dar padidino pranšumą penkiais taškais - 29:50. Trečiasis kėlinys jau vyko labai rezultatyviai ir jį minimalia persvara laimėjo šeimininkai, tad po trijų kėlinių – 56:76. Ketvirtasis kėlinys jau geriau klostėsi šeimininkams, kurie šį ketvirtį laimėjo 24:13 ir galutinis rungtynių rezultatas buvo – 80:89 (10:26, 19:24, 27:26, 24:13).

Rungtynės prasidėjo dviem G. Prabulio taškais, kai į tai aštuoniais atsakė "Sabonio KC" ir jie buvo priekyje – 2:8. Dar du taškus pelnė Giedrius Prabulis, o penkiais atsakė svečiai ir rezultatas buvo 4:13. Du taškus pelnė Saulius Salmanavičius, o tuomet du tritaškius ir du dvitaškius sumetė "Sabonio KC" ir jie buvo priekyje – 6:23. Dar keturis taškus pelnė „Agava & Automatinių sistemų servisas“, o kėlinys baigėsi M. Masilionio tritaškiu – 10:26.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais Saboniukų taškais, o lygiai taip patatsakė ir šeimininkai – 15:31. Dar šešis taškus sumetė svečiai, o keturiais atsakė šeimininkai ir skirtumas jau aštuoniolika taškų – 19:37. Du taškus pelnė Audrius Šalaševičius, o trimis tritaškiais atsakė svečiai ir skirtumas tapo jau dvidešimt penki taškai – 21:46. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį keturiais taškais pabaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių – 29:50.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejoms komandoms apsikeitus po septynis taškus – 36:57. Atkarpą 8:2 laimėjo "Sabonio KC" ir skirtumą dar labiau padidino – 38:65. Dar po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet dar penkis surinko „Agava & Automatinių sistemų servisas“ ir skirtumas dvidešimt du taškai – 46:68. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o iki kėlinio pabaigos du tritaškius pataikė Saboniukai, o aštuoniais taškais atsakė Agava ir po trijų kėlinių – 56:76.

Ketvirtą kėlinį po du taškus pradėjo koamndos, o tuomet šešis taškus pridėjo svečiai ir skirtumas – 58:84. Atkarpą 8:2 laimėjo "Agava" ir kitą atkarpą 5:2, bei rezultatas – 71:89. Kėlinį šeimininkai užbaigė atkarpa 9:0 ir galutinis rungtynių rezultatas – 80:89.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 37 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Salmanavičius – 19 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Šalaševičius – 9 tšk. (9 rezult. perd.)

Sabonio krepšinio centras: Darius Sirtautas – 16 tšk., Tomas Pušinaitis – 15 tšk., Dalius Lubys – 13 tšk., Irmantas Birbalas – 10 tšk. (7 perimt. kam.)

„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)