Vijora vs Ekskomisarų biuras (57:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Nerezultatyviose rungtynėse „Vijora“ iškovojo pergalę

2014 kovo 06 d., Ketvirtadienis, 00:07 val., peržiūros: 1509

2014m. kovo 5 dieną Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Vijoros"(šeimininkai) ir "Ekskomisarų biuro"(svečiai). Visas 40 minučių neženkliai, bet priekyje buvo šeimininkai, o "Ekskomisarų biurui niekaip nesisekė išsiveržti į priekį, ir jie pralaimėjo rungtynes 6 taškų skirtumu – 57:51(12:4, 14:18, 16:17, 15:12).

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu "Vijoros" metimu. "Ekskomisarų biuras" atsakė dviem taškais. Po taiklių M. Nakvoso, A. Pusvaškio dvitaškių bei 1 baudos metimo šeimininkai buvo priekyje 10:2. Kėlinio pabaigoje "Ekskomisarų biuras" pataikė tik antrą savo dvitaškį, "Vijora" taip pat atsakė dviem taškais. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 12:4.

Antrasis kėlinys svečiams buvo daug rezultatyvesnis, jie jį pradėjo dvitaškiu. Varžovams J.Gineika įmetė du tolimus metimus, V.Baziulis pridėjo du taškus ir skirtumą padidino iki 12 taškų – 20:8. "Ekskomisarų biuras"po dviejų taiklių dvitaškių priartėjo iki 8 taškų – 20:12. Įpusėjus ketvirčiui po G. Šerniaus įmestų 4 taškų persvara sumažėjo iki 6 taškų – 22:16. Šeimininkai iki kėlinio pabaigos pelnė dar 4 taškus, o "Ekskomisarų biuras" įmetė 6 ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Antrąjį ketvirtį "Vijora" laimėjo keturių taškų skirtumu – 26:22.

Po pertraukos R.Žilinskis šeimininkų ekipai įmetė dvitaškį, o priešininkams P.Aleksynas ir S.Lenktaitis pataikė po tritaškį, persvara ištirpo iki minimumo – 28:29. Bet "Vijora" be atsako pelnė 7 taškus ir vėl nutolo nuo varžovų – 36:28. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 6 taškai – 38:32. "Ekskomisarų biuras" vėl priartėjo iki minimumo, T.Šileika įmetė iš toli, dvitaškį pridėjo P.Aleksynas – 38:37. "Vijorai" M.Nakvosas pelnė 2 taškus, R.Žilinskis iš 4 baudų pataikė tik dvi, o svečiams G.Šernius įmetė dvitaškį ir varžovams trečiąjį kėlinį leido laimėti tik 3 taškų persvara – 42:39.

Paskutinį ketvirtį ekipos pradėjo taikliais dvitaškiais. Po P. Aleksyno taiklaus tolimo metimo ir G. Šerniaus dvitaškio "Ekskomisarų biuras" išlygino rezultatą – 46:46. Bet šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir pabėgo nuo varžovų – 55:46. Kėliniui baigiantis svečiai pelnė 5 taškus, sumažino skirtumą, tačiau "Vijora" dar įmetė dvitaškį ir laimėjo rungtynes rezultatu – 57:51.

"Vijora": Rimantas Žilinskis – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Gineika – 16 tšk., Mantas Nakvosas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

"Ekskomisarų biuras": Tomas Šileika – 16 tšk., Gedeonas Šernius – 14 tšk., Paulius Aleksynas – 14 tšk.

„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Visas rungtynęs pirmavę „Kauno švara“ nugalėjo „Vijora“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Namuose žaidusi „Vijora“ neatsilaikė prieš „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:36 val.)Intrigą ketvirtąjame kėlinyje sukūrusi „Vijora“ nusileido „Acme“ ekipai. (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)