Stumbras vs Lietuvos geležinkeliai (46:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 10 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“

2014 sausio 10 d., Penktadienis, 21:54 val., peržiūros: 1176

Sausio 10 dieną Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Stumbras" priemė svečius "Lietuvos geležinkelius". "Stumbras" iki šių rungtynių buvo pralaimėjęs visas aštuonias žaistas rungtynesm o "Lietuvos geležinkeliai" savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir penkis pralaimėjimus.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatu 2:5 pirmavo "Lietuvos geležinkeliai". Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė trys taškai (8:11). Netrukus spurtą pradėjo "Lietuvos geležinkeliai", kurie laimėjo atkarpą rezultatu 0:7 (8:18). Per paskutines dvi ketvirčio minutes svečių persvara aptirpo iki šešių taškų (12:18).

Antro ketvirčio pirmomis minutėmis be klaidų gynėsi "Lietuvos geležinkeliai". Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų, o netrukus svečių persvara padidėjo dar dviem taškais (12:25). Penktą minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė "Stumbras" (15:25), o netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Lietuvos geležinkeliai". Ji svečiams nepadėjo. Šeimininkai gynėsi be klaidų, pamažu rinko taškus. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos rezultatas tapo lygus (25:25). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (27:27).

Sužaidus dvi trečio ketvirčio minutes rezultatas vis dar buvo lygus (29:29). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Lietuvos geležinkeliai" (29:36). Vėliau komandos žaidė apylygiai, atakas retai užbaigdavo pelnytais taškais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (33:37). Devintą minutę "Stumbras" buvo sumažinęs varžovų persvarą iki dviejų taškų (35:37), bet ketvirtį taikliu tolimu metimu baigė M.Visockis (35:40).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Stumbras", o penki pelnyti taškai leido jam pasivyti varžovus (40:40). Sekančią trijų minučių atkarpą rezultatu 0:3 laimėjo "Lietuvos geležinkeliai" (40:43). Devintą minutę "Stumbrui" pavyko susigrąžinti vieno taško persvarą (44:43). "Lietuvos geležinkelius" dviem taikliais baudos metimais į priekį buvo išvedęs D.Blinkus, bet baigiantis rungtynių laikui pergalę "Stumbrui" išplėšė taiklus A. Ramažausko dvitaškis (46:45).

"Stumbras" iškovojo pirmą pergalę, o "Lietuvos geležinkeliai" pralaimėjo šeštą kartą.

"Stumbro" treneris ir žaidėjas E.Blauzdžiūnas po rungtynių sakė: "Pagaliau pirmoji pergalė, kuri yra visos komandos nuopelnas. Gal ne visada mums sekėsi, gal ne visada buvome stipresni už varžovus, bet šį kartą mums pasisekė. Ačiū Alfonsui Ramažauskui. Jo metimas yra šio sezono topas!"

"Lietuvos geležinkelių" žaidėjas T.Žvirblis: "Šiandien buvo padrikas žaidimas.Susirinko tik aukšti žmonės, neturėjome žemų. Pas varžovus buvo daugiau mažesnių žaidėjų, kurie išnaudojo savo greitį. Tai ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis." Paklaustas, kas rungtynių pabaigoje lėmė varžovų pergalę, žaidėjas atsakė: "Sėkmė tikriausiai".

Stumbras: Vaidas Piešinas – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Liutauras Vyšniauskas – 9 tšk., Povilas Kvederys – 7 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 16 tšk., Dovydas Blinkus – 10 tšk., Mindaugas Kulys – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)„Best 4 You“ nuo pirmųjų minučių nepaliko vilčių „Lietuvos geležinkėliams“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Stumbras“ neatsilaikė prieš „Lietuvos Dujas“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:37 val.)Taiklus A. Vaičiulio tritaškis padovanojo „Lietuvos geležinkeliams“ pergalę (2014 sausio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)