Eoltas vs ESS Santermita & ĮSP DNC (74:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 06 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą.

2014 kovo 06 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1003

Ketvirtadienį, kovo 6 dieną, Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Eoltas" (šeimininkai) ir "ESS Santermita & ĮSP DNC" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį (13:16). Antrame kėlinyje svečiai toliau diktavo sąlygas ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 7 taškai – (29:36). Trečiame kėlinyje "Eoltas" atsigavo, sužaidė įspūdingą kėlinį ir po trijų kėlinių priekyje jau buvo šeimininkai – (55:41). Ketvirtame kėlinyje svečiai bandė vytis šeimininkus, bet užtikrintai sužaidę "Eolto" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu – (74:68).

Rungtynes geriau pradėjo "Eolto" krepšininkai, kurie sužaidę pirmas 2 minutes įsiveržę į priekį (5:2). Vėliau sekė "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandos spurtas (0:5), kuris leido leido 2 taškais įsiveržti, bet neilgai trukus šeimininkai rezultatą išlygino (7:7). Sužaidus dar apie 4 minutes komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (13:13). Visgi kėlinį geriau sekėsi užbaigti svečiams. kurie pataikė tolimą metimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:16).

Antro kėlinio pradžioje, daugiausia A.Girskio pastangomis svečiams pavyko spurtuoti (1:8) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 10 taškų – (14:24). Visgi tuo nesibaigė "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandos geras žaidimas. Sužaidus dar 3 minutes svečiai surengė dar vieną spurtą (5:12) ir komandas jau skyrė didžiausias skirtumas rungtynėse 17 taškų – (19:36). Per likusį laiką šeimininkai daugiau nebeleido pelnyti nei vieno taško "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandai, o patys įmetė 10 taškų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai – (29:36).

Trečiame kėlinyje į gilią duobę papuolė svečiai, kurie niekaip nerado kelių prie varžovų krepšio. "Eolto" krepšininkai pademonstravo gerą gynybą, leido svečiams įmesti vos 5 taškus, o patys pelnė 26 taškus ir po trijų kėlinių jau priekyje buvo šeimininkai – (55:41).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos tolimais metimais, šeimininkams pavyko pelnyti dar vieną tritaškį metimą ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 17 taškų – (61:44). Visgi sužaidus apie 3 minutes svečiams pavyko laimėti atkarpą (4:10) ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 11 taškų – (65:54). Per likusį laiką "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandai pavyko dar sumažinti skirtumą iki 6 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (74:68).

Po laimėtų rungtynių "Eolto" komanda džiaugėsi, jog sugebėjo atsirevanšuoti varžovams.

Po pralaimėtų rungtynių "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandos treneris kalbėjo: "Pradžią gerą padarėm ir atsipalaidavom. Turėjome 17 taškų pranašumą, paleidome, po didžiosios pertraukos dar du žmonės pasijungė, bet nepadėjo... Varžovams pavyko atsirevanšuoti ir sveikiname juos su pergalę."

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 14 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arūnas Kalnutis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Bartuška – 11 tšk., Darius Jucevičius – 10 tšk.

ESS Santermita & ĮSP DNC: Aurimas Girskis – 23 tšk., Donatas Podžiūnas – 12 tšk., Tomas Každailis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zinantis2014 kovo 07 d., 00:05 val.
Statistas biškelį pamiršo kokioje mokykloje grajus buvo :D
„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Ž. Kaminsko baudos metimas išplėšė pergalę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandai (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)Roko Misevičiaus vedamas „Chemcentras“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:00 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)