Ryterna vs Trukmė & Kautra – DB (50:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus

2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1532

Sausio 8 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp "Ryternos" (šeimininkai) ir „Trukmė & Kautra – DB“ (svečiai) komandų. Pirmam kėlinyje komandos rungtyniavo lygiai, tačiau svečių spurtas ketvirčio gale, leido jiems išsiveržti į priekį – 22:13. Antrame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir baigė kėlinį surinkdamos po 15 taškų – 37:28. Trečiame kėlinyje šeimininkai nerado priešnuodžių „Trukmė & Kautra – DB“ puolimui ir leido jiems susikrauti nemenką persvarą – 61:36. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė mažinti atsilikimą, tačiau galiausiai turėjo pripažinti „Trukmė & Kautra – DB“ komandos pranašumą rezultatu 80:50.

Pirmojo rungtynių ketvirčio pradžią geriau sužaidė šeimininkai, kurie pirmavo 8:5. Tačiau rezultatą netrukus išlygino svečiai (8:8). Rezultatas kėlinio viduryje toliau buvo lygus (13:13), tačiau kėlinio gale 9:0 spurtavę svečiai sugebėjo baigti kėlinį turėdami beveik dviženklę persvarą – 22:13.

Antrame kėlinyje abi komandos didžiąją dalį taškų rinko tritaškiais bei baudų metimais. Jom atakuojant krepšį panašiu taiklumu kėlinuką komandos baigė surinkusios po 15 taškų. Toks kėlinys buvo naudingesnis „Trukmė & Kautra – DB“ krepšininkams, nes jie sugebėjo išlaikyti turėtą 9 taškų pranašumą. Po trečiojo kėlinio rezultatu 37:28 pirmavo „Trukmė & Kautra – DB“ ekipa.

Trečiajame kėlinyje „Ryterna" vangiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo porą atkarpų ir susikrovė jau saugią persvarą. įdomu tai kad vieną atkarpą „Trukmė & Kautra – DB“ laimėjo net 23:3. Šeimininkai per kėlinį sugebėjo įmesti tik 8 taškus. Tokių puikių laimėtų atkarpų dėka pasibaigus trečiajam kėliniui svečiai pirmavo rezultatu 61:36.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Trukmė & Kautra – DB“ atsiplėšė dar daugiau ir palaidojo bet kokius šansus „Ryternos“ ekipai, kuri neparodžiusi gero žaidimo, turėjo pripažinti „Trukmė & Kautra – DB“ komandos pergalę galutiniu rezultatu 80:50.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: "Manau, kad šiandien buvome stipresni, tikėjomės pergalės, bet ne tokiu dideliu skirtumu. Džiaugiuosi komanda, kuri eina tinkama linkme"

„Ryternos“ ekipos treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė prastas mūsų pataikymas, neišnaudotos progos pelnyti lengvus taškus, klaidos, prastas pataikymas"

Ryterna: Darius Špakauskas – 13 tšk., Nerijus Zikas – 13 tšk., Antanas Silvestravičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Trukmė & Kautra – DB: Audrius Labanauskas – 20 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Malinauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Danielius – 10 tšk.

„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„ACME“ „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ priešinosi tik vieną kėlinį (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:14 val.)