Chemcentras vs Karo medicinos tarnyba (73:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę

2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 1037

Trečiadienį, sausio 29 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Chemcentro" ir svečių – "Karo medicinos tarnybos". Jau pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų bei įgyti trylikos taškų pranašumą, kurį išsaugojo ir iki ilgosios pertraukos pradžios. Po pertraukos nežymiai rezultatyviau sužaidė svečių krepšininkai ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Paskutinėje rungtynių dalyje "Karo medicinos tarnyba" ir toliau bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau nesėkmingai, nes pergale vis dėlto džiaugėsi "Chemcentras". 73:65 (23:10, 19:19, 18:20, 13:16).

Pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir taip iškart atitolo nuo varžovų. Pirmuosius savo taškus svečiai pelnė praėjus nemažai pirmo ketvirčio laiko, tačiau į juos buvo atsakyta keturiais taškais iš eilės, kurie padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos "Karo medicinos tarnybai" dar pavyko šiek tiek pasispardyti, ko pasekoje jų deficitą sušvelnėjo iki trylikos taškų. 23:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipos žaidėjai dar labiau sumažino savo atsilikimą, bet kelios rezultatyviai pasibaigusios "Chemcentro" atakos leido jiems vėl įgyti saugesnį pranašumą. Kiek vėliau, po dar poros taiklių šeimininkų tolimų metimų skirtumas tarp komandų staigiai šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidę svečiai ir vėl sumažino deficitą iki trylikos taškų. 42:29.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir vėl atitolo nuo varžovų, tačiau neilgam, nes netrukus akivaizdžiai pagerėjo "Karo medicinos tarnybos" puolimas, kurio dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai ištirpo iki dešimties taškų. Į tai šeimininkai atsakė keliais rezultatyviais išpuoliais, kurių dėka jų pranašumas šoktelėjo iki penkiolikos taškų, tačiau ir šio kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai sumažino savo atsilikimą iki vienuolikos taškų. 60:49.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečiai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki šešių taškų, tačiau "Chemcentras" nepasimetė ir į tai atsakė spurtu 9:0, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. "Karo medicinos tarnyba" vis tiek nesiruošė taip lengvai nusileisti ir pelnę dar kelis taškus iš eilės prisivijo varžovus,, tačiau jau buvo vėlu ir pergalę šventė aikštės šeimininkai. 73:65.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo : " Šiandien stabiliau žaidėme, bet nežaidėme gerai, tik pradžia buvo gera, nes pavyko pabėgti apie dešimt taškų. Vėliau tą persvarą sunkiai sekėsi išlaikyti, iš tikro žaidėme blogai, tik šiek tiek aukštesnis meistriškumas lėmė pergalę, o šiaip žaidimas netenkina, labai prastai kovojome dėl atšokusių kamuolių, negalėjome žaisti greito žaidimo, todėl reikia tas klaidas ištaisyti, nes su rimtesniais varžovais būtume turėję problemų. Na, bet pergalė yra pergalė, tikėkimės įsivažiuosime toliau ".

"Chemcentras" : Rokas Misevičius – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidas Palaikis – 16 tšk., Justas Eitmanavičius – 13 tšk. (10 atk. kam.)

"Karo medicinos tarnyba" : Arvydas Rudžianskas – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Eimantas Šabonas – 13 tšk. (15 atk. kam.), Marius Zapalis – 11 tšk.

Nuo pirmųjų minučių priekyje žengęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 20:19 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Įspūdingas antrasis kėlinys lėmė nesunkią „Chemcentro“ pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 23:00 val.)Kovoje iki pat rungtynių pabaigos nugalėjo „Sanitex“ krepšininkai (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:50 val.)