Kauno grūdai vs Viešojo saugumo tarnyba (85:44)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno grūdai“ be vargo įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“, o R. Vainikevičius pasiekė lygos atkovotų kamuolių rekordą

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1773

Lapkričio 17 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Kauno grūdai" priemė svečius "Viešojo saugumo tarnybą". "Kauno grūdai" iki šių rungtynių buvo iškovoję dvi pergales, o "Viešojo saugumo tarnyba" turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą. Rungtynių pradžioje "Kauno grūdai" rungtyniavo geriau ir praleidę tik keturis taškus į savo krepšį sužaidus 10 minučių pirmavo rezultatu 20:4. Antrame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino. Įpusėjus rungtynėms komandas vis dar skyrė 16 taškų (40:24).Antroje rungtynių pusėje "Kauno grūdų" pranašumas toliau augo. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:44. R.Vainikevičius pasiekė "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių atkovotų kamuolių rekordą, atkovojęs net 34 kamuolius. "Kauno grūdai" iškovojo trečią pergalę, o "Viešojo saugumo tarnyba" varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Kauno grūdai" (4:0), bet netrukus "Viešojo saugumo tarnyba" pasivijo varžovus (4:4). Penktą minutę "Kauno grūdai" išsiveržė į priekį, o visiškai užstrigęs "Viešojo saugumo tarnybos" puolimas leido skirtumui augti. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (14:4), o ketvirčio pabaigoje "Kauno grūdų" pranašumas išaugo iki 16 taškų (40:24).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (27:10). Penktą minutę "Viešojo saugumo tarnybai" pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 15 taškų (30:15). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Kauno grūdai" (36:15). Septintą minutę du iš eilės tritaškius pataikė "Viešojo saugumo tarnyba", po kurių vėl "Kauno grūdų" persvara sumažėjo iki 15 taškų (36:21). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai (40:24).

Per pirmas trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (42:26). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Kauno grūdai" (48:26). "Kauno grūdų" pranašumas pamažu augo. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 29 taškai (59:30). Paskutines dvi su puse minutės komandos sužaidė apylygiai (64:34).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo keturiais be atsako pelnytais "Kauno grūdų" taškais (68:34). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Viešojo saugumo tarnyba", kai dvitaškį pataikė J.Švedkauskas (68:36). Po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję "Kauno grūdai" pelnė 15 taškų be atsako (83:36). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (85:38), o rungtynių pabaigoje "Viešojo saugumo tarnybai" pavyko dviem taikliais tolimais metimais sumažinti varžovų persvarą (85:44).

Po rungtynių "Kauno grūdų" žaidėjas J.Gudauskas sakė: "Sekėsi šiandien neblogai. Turėjome du aukštus žaidėjus, kurie ir sužaidė gerai. Buvo geros, lengvos rungtynės." Paklaustas, kodėl nesusirinko daugiau žaidėjų, žaidėjas atsakė: "Sekmadienis, laikas vėlyvas, todėl buvome tik šešiese. Šiaip būtų mūsų daugiau atėję."

"Viešojo saugumo tarnybos" treneris ir žaidėjas A.Zadorožnyj: "Į rungtynes atėjome tik penkiese. Nesusirinko žaidėjai. Dalis yra traumuotų, legionieriai du iš Vilniaus negalėjo atvykti nes savaitgalį būna išvykę į Vilnių. Sužaidėme pagal galimybes. Ką penkiese mes galime padaryti." Paklaustas, ko tikėjosi iš rungtynių, treneris atsakė: "Žinojome, kad bus sunku. Varžovai turi nemažai aukštų žaidėjų. Daug taškų praleidome iš po krepšio. Neturėjome aukštų žaidėjų ir nesugebėjome apsiginti po krepšiu. Gera varžovų komanda, o mes matyt šiuo momentu esame per silpni, kad kovotume su tokia komanda."

Kauno grūdai: Rytis Vainikevičius – 26 tšk. (34 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mindaugas Balsys – 24 tšk., Andrius Praninskas – 12 tšk., Vaidotas Stankevičius – 11 tšk. (12 rezult. perd.)

Viešojo saugumo tarnyba: Mindaugas Gilius – 17 tšk., Egidijus Kilbauskas – 11 tšk., Nerijus Paulauskas – 8 tšk. (14 atk. kam.)

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Kauno švara“ įveikė „ Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)Į rungtynes vėlavusi „Viešojo saugumo tarnyba“ varžovams priešinosi tik 2 kėlinius (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:05 val.) „Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Viešojo saugumo tarnybą“. (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 23:24 val.)