Kauno grūdai vs Baubilas & Granex (100:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 10 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“

2014 sausio 11 d., Šeštadienis, 02:18 val., peržiūros: 1342

Penktadienio vakarą Kauno Technikos kolegijoje susitiko "Rind Įmonių lygos" G pogrupio ekipos: "Kauno Grūdai" ir "Baubilas & Granex". Minimalia sudėtimi žaidę svečiai nuo pat susitikimo pradžios nekėlė didesnių rūpesčių galingai "Kauno Grūdų" puolimo mašinai. Beveik be gynybos vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 100:70.

Susitikimas prasidėjo solidžia šeimininkų serija 15:3. Vėliau "Kauno Grūdai" leido varžovams lengviau judėti ir skirtumas sumažėjo (17:11). Po pirmojo kėlinuko komandas skyrė aštuoni taškai – 26:18.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai nemažino tempo ir padidino persvarą iki 16-os taškų – 38:22, o iki kėlinio pabaigos skirtumas dar išaugo – 50:32.

Nors per ilgąją pertrauką "Baubilas & Granex" sulaukė pastiprinimo – prie penketo prisidėjo M.Juozapavičius – situacija aikštelėje nepasikeitė. "Kauno Grūdai" ir toliau didino persvarą ir po trijų kėlinių jau pirmavo 70:49.

Paskutiniajame ketvirtyje komandos apie gynybą išvis negalvojo ir keitėsi gražiomis atakomis, o rezultatas augo it ant mielių. Po ketvirtojo kėlinio (30:21) pergalę trisdešimties taškų skirtumu šventė "Kauno Grūdai" – 100:70.

Kauno grūdai: Tautvydas Barštys – 32 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Praninskas – 24 tšk., Ramūnas Michalkevičius – 16 tšk.

Baubilas & Granex: Justinas Kalnutis – 21 tšk., Dmitrij Kvitka – 17 tšk., Tomas Vaišvila – 16 tšk. (10 atk. kam.)

„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)Be keitimų rungtyniavęs „Topo Centro“ penketukas neatsilaikė prieš „Kauno Grūdus“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)