Kauno tiltai vs Omega (73:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę

2014 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1280

Ketvirtadienį, sausio 9 dieną, Kauno "Švaros" sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno tiltų" ir svečių "Omegos" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios taiklių tolimų metimų dėka į priekį pabėgo šeimininkai ir po pirmojo kėlinuko turėjo devynių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio eigoje ir toliau dominavo "Kauno tiltai", ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė šešiolika taškų. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai surengė spurtą ir sumažino savo atsilikimą iki vienženklio, tačiau "Kauno tiltai" vis dėlto sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose. 73:62 (27:18, 17:10, 19:11, 10:23).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių penkis iš eilės taškus pelnę šeimininkai šiek tiek atitrūko nuo varžovų. Į tai svečiai atsakė dar vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė penki iš eilės šeimininkų taškai. "Omega" neliko stovėti vietoje ir atsakė taip pat penkiais taškais, po kurių abi komandos dar apsikeitė tolimais metimais. Kėlinuko pabaigoje "Kauno tiltai" pelnė dar kelis taškus be varžovų atsako ir įgijo devynių taškų persvarą. 27:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 10:4, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo jau iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau, kelių sėkmingai bei rezultatyviai pasibaigusių atakų dėka svečių krepšininkams pavyko šiek tiek sušvelninti savo atsilikimą, tačiau neilgam, nes pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje A.Čekanavičiaus taškai padėjo šeimininkams susigrąžinti šešiolikos taškų pranašumą. 44:28.

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkų krepšininkai iškart surengė spurtą 10:0, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 26-ių taškų. Į tai "Omegos" žaidėjai atsakė trimis taškais, tačiau netrukus šeimininkų žaidėjas ir treneris M.Mažeika taip pat smeigė tolimą metimą. Kiek vėliau svečių ekipa sužaidė sėkmingą atkarpą 0:6 ir sumažino savo atsilikimą iki dvidešimties taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau rungtyniavo šeimininkai ir įgijo 24-ių taškų persvarą. 63:39.

Jau nuo pat pirmųjų paskutinės rungtynių dalies minučių svečių ekipos krepšininkai griebė jautį už ragų ir surengė spurtą 0:14, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dešimties taškų. "Kauno tiltai" pirmuosius taškus pelnė praėjus šešioms kėlinuko minutėms. Keli taškais iš eilės dar leido šeimininkams šiek tiek atitrūkti, tačiau lyg ant bangos rungtyniavę svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų, bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti, nes rungtynių pabaigoje šeimininkai pelnė dar kelis taškus ir išsaugojo pergalę savo rankose. 73:62.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Mindaugas Mažeika sakė : " Pergalę iškovoti padėjo puikiai sužaisti trys kėliniai. Kai pasiekėme didelę persvarą nustojome žaisti, išvis pradėjome negrįžt į gynybą, puolime nesistengėme, o varžovai pasinaudojo ta proga ir sumažino skirtumą. Gerai, kad buvome įgiję didelį pranašumą ir varžovai nespėjo iki galo pasivyti ".

"Kauno tiltai" : Tomas Kmitas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Čekanauskas – 18 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk., Mindaugas Jurkevičius – 12 tšk.

"Omega" : Julius Kigas – 17 tšk., Mantas Zubavičius – 15 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 12 tšk.

„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Nervingose rungtynėse pergalė atiteko „Kauno Tiltams“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)