Omega vs Vilmista (64:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 25 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Omega po atkaklios kovos palaužė Vilmista

2013 spalio 25 d., Penktadienis, 22:56 val., peržiūros: 1204

2013 spalio 25 dieną, įmonių lygos rungtynėse, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Omega (šeimininkai) ir Vilnista (svečiai). Pirmasis kėlinys geriau klostėsi šeimininkams ir jie pirmavo – 21:12. Antrasis kėlinys klostėsi jau priešingai ir jau svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 30:28. Trečiasis kėlinys vėl buvo geresnis svečiams, kurie po trijų jau persvėrė rezultatą savo naudai – 47:49. Ketvirtame kėlinyje Omega susikaupė, persvėrė rezultatą ir išsaugojo pranašumą iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas – 64:60.

Rungtynės prasidėjo dviem Vilmistos taškais, o tuomet keturiais atsakė Omega. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 8:6. Per kitą minutę komandos dar apsikeitė po du taškus. Atkarpą 6:0 laimėjo Omega ir padidino skirtumą iki 8 taškų – 16:8. Du taškus pelnė svečiai, tritaškiu atsakė Mantas Zubavičius, o kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po pirmo ketvirčio – 21:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo vienu Omegos baudos metimu, o tuomet devynis taškus be atsako surinko Vilmista ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 22:21. Keturis taškus pelnė Omega, penkiais atsakė Vilmista ir rezultatas tapo lygus – 26:26. Tritaškį pataikė Mantas Zubavičius, dvitaškiu atsakė Kornelijus Bitė, o Karolis Valiulis vienu baudos metimu užbaigė kėlinį – 30:28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem Omegos taškais, o keturiais taškais atsakė svečiai ir rezultatas tapo lygus – 32:32. Po du taškus apsikeitė komandos, o per kitas dvi minutes dar po keturis ir rezultatas išliko lygus 38:38. Keturis taškus pelnė Gediminas Naikauskas, o septyniais atsakė Vilmista ir rezultatas – 42:45. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tris baudos metimus pataikė Omega, o dviem atsakė Giedrius Rinkevičius ir po trijų kėlinių rezultatas – 47:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet atkarpą 6:2 laimėjo svečiai ir skirtumas išaugo iki šešių taškų – 51:57. Tritaškį pataikė Mantas Zubavičius, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Mantas Vilimas ir skirtumas keturi taškai – 54:58. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet šešis taškus be atsako surinko Donatas Šliogeris ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 62:60. Abu baudos metimus prametė Mantas Vilimas, o pergalę įtvirtino tas pats Donatas Šliogeris pataikęs abu baudos metimus. Galutinis rungtynių rezultatas - 64:60.

Omega: Mantas Zubavičius – 25 tšk., Donatas Šliogeris – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Naikauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Vilmista: Giedrius Rinkevičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 11 tšk., Tomas Raulušavičius – 10 tšk.

„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė „Vilmista“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 22:29 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU“ palaužė „Vilmistą“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Omega“ atkūrė intrigą, bet pergalei to nepakako (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ panaikino deficitą ir pabaigoje palaužė „Topo centrą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 19:58 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Omega“ sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 20:34 val.)