Lietuvos geležinkeliai vs Vėjų linija & Garliavos duona (50:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 1080

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Iššūkio" taurėje pečius surėmė "Lietuvos Geležinkeliai" bei "Vėjų Linija – Garliavos Duona". Viso susitikimo metu aikštėje laikėsi maksimali intriga, o ekipos įrodinėjo, jog yra to paties kalibro. Vis tik, neženkliai didžiąją rungtynių dalį pirmavę "Lietuvos Geležinkeliai" sugebėjo lemiamu metu sužaisti tiksliau bei iškovojo pergalę rezultatu (50:47).

Pirmasis rungtynių kėlinukas parodė, jog komandos savo žaidimo filosofiją yra pasiryžusios grįsti gynyba, o puolimą palikti antraplaniame vaidmenyje. Gera gynyba nė vienai iš ekipų neleido greitai ir lengvai rinkti taškų. Kėlinio antroje pusėje "Lietuvos Geležinkeliai" pirmavo (10:6). Pelnę keturis taškus be atsako svečiai išlygino susitikimo rezultatą (10:10). Ketvirtį komandos užbaigė apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, tačiau šeimininkų taiklus šūvis leido jiems po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėti minimalią persvarą (13:12).

Antrame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė ir aikštėje toliau dominavo gynyba. Nepaisant to, "Vėjų Linija – Garliavos Duona" sugebėjo prieš varžovus įgyti nežymią persvarą (17:20). Per likusį ketvirčio laiką "Lietuvos Geležinkeliai" itin nesublizgėjo, tačiau savo atsilikimą sumažino iki minimumo ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos vienas taškas (24:25).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo aktyviau, agresyviau bei kovingiau. Visa tai "Lietuvos Geležinkeliams" leido spurtuoti 10:2 ir pirmaujanti ekipa dar kartą pasikeitė (34:27). Per likusį kėlinuko laiką nė viena iš komandų didesnių žygdarbių nenuveikė, tačiau "Vėjų Linija – Garliavos Duona" sugebėjo savo atsilikimą kiek sumažinti (37:35).

Ketvirtojo kėlinio metu rungtynėse ir vėl buvo atstatytas status kvo (39:39). "Lietuvos Geležinkeliai" pelnė 5-is taškus be atsako įgijo šiokį tokį pranašumą (44:39). Vis tik, svečiai į tai atsakė 6-iais "sausais" taškais ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (44:45). Lemiamu rungtynių momentu "Lietuvos Geležinkeliai" buvo kiek tikslesni, išsaugoję daugiau jėgų ir tai tapo esminiu dalyku. Šeimininkai per likusį laiką pelnė 6-is taškus, o praleido vos du bei iškovojo pergalę rezultatu (50:47).

Po rungtynių "Lietuvos Geležinkelių" komandos žaidžiantis treneris Andrius Grabauskas sakė: "Šiandien po traumų prisijungė prie mūsų pora žmonių, žaidimas pradžioje kiek nesiklijavo. Pusę susitikimo gynėmės aikšte ir tai ne itin sekėsi. Ilgainiui gynybą pakeitėme į asmeninę, įgijome keletos taškų persvarą. Lemiamu metu atakas užbaigėme rezultatyviai, patys apsigynėme – tiesiog pavyko kažkiek sužaisti protingiau".

Lietuvos geležinkeliai: Andrius Grabauskas – 14 tšk., Aurelijus Vaičiulis – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 9 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Evaldas Žiedelis – 12 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Giedrius Kaubrys – 10 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)