Vijora vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (47:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 1337

Sekmadienį (01.12) VDU Rasos gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko "IT-Taškas kompiuteriai & Festo" (svečiai) ir "Vijora" (šeimininkai). Pirmojoje rungtynių pusėje į priekį pabėgę svečiai, išlaikė persvarą ir nugalėjo varžovus – 47:68 (10:21, 11:21, 13:12, 13:14).

Rungtynes svečiai pradėjo galingai ir pirmavo (0:10). "Vijora" buvo sumažinusi skirtumą iki 6 taškų (8:14), tačiau kėlinio pabaigoje "IT-Taškas kompiuteriai & Festo" ekipa atstatė dviženklę persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 10:21.

Antrajame kėlinyje, svečiai sužaidė dvi geras atkarpas ir ženkliai padidino persvarą. Laimėję atkarpą 2:8, "IT-Taškas kompiuteriai & Festo" padidino skirtumą iki 17 taškų (12:29). Vėliau sekė kita atkarpa 3:9 ir svečiai priekyje jau 23 taškų skirtumu (23:38). Kėlinio pabaigoje "Vijora" pataikė kelis tritaškius į kuriuos svečiai atsakė dvitaškiais ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 21:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir skirtumas praktiškai nekito. Daugiausiai ką pavyko pasiekti "Vijorai", tai sumažinsti skirtumą iki 17 taškų kėlinio pradžioje (27:44). Vėliau skirtumas laikėsi ties dvidešimties taškų riba, su trijų taškų paklaida. Kėlinys baigėsi (13:12) "Vijoros" naudai, taigi šeimininkai atkovojo vieną tašką, tačiau po trijų kėlinių visdar išliko sunkioje padėtyje – 34:54.

Ketvirtajame kėlinyje situacija ta pati. "Vijora" vėl priartėja iki 17 taškų, o likusio kėlinio metu skirtumas svyravo ties 20 taškų riba. Kėlinį šįkart laimėjo svečiai, tačiau taip pat nežymiai, kaip praėjusį kėlinį laimėjo "Vijora" (13:12). Galutinis rungtynių rezultatas 47:68, pergalę švenčia "IT-Taškas kompiuteriai & Festo".

Vijora: Andrius Pusvaškis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Vansevičius – 8 tšk., Rimantas Žilinskis – 6 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 20 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Kumža – 12 tšk., Simonas Stanislovaitis – 10 tšk., Martynas Kadakauskis – 10 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ po atkaklios kovos palaužė „Ekskomisarų biurą“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 16:32 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" nesulaukė pasipriešinimo iš "Eolto" (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Ekskomisarų biuras“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:29 val.)Lygiaverčių varžovų kovoje sėkmė šypsojosi „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ krepšininkams (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)