LESTO vs Karo medicinos tarnyba (51:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“

2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 00:25 val., peržiūros: 1073

Sekmadienio vakarą J.Dobkevičiaus vid. mokykloje susitiko "Rind" Įmonių lygos, "mažosios taurės" L pogrupio ekipos: "Lesto" (šeimininkai) ir "Karo Medicinos Tarnyba". Nuo pat mačo pradžios virė atkakli ir permaininga kova, kurios nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniosiomis minutėmis – jais tapo "Karo Medicinos Tarnybos" krepšininkai rezultatu 51:57.

Rungtynių pradžia sėkmingiau klostėsi svečiams – "KMT" krepšininkai išsiveržė į priekį 2:6, "Lesto" atsakė keturiais baudų metimais ir išlygino rezultatą. Vis dėlto svečiai šlaikė iniciatyvą ir baigė kėlinuką pirmaudami 15:17.

Antrojo kėlinio pradžioje "KMT" kiek padidino pranašumą, tačiau aikštės šeimininkai pamažu perėmė iniciatyvą ir iki kėlinuko pabaigos išsiveržė į priekį 31:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Lesto" spurtu 5:0, po kurio šeimininkai pirmavo 36:29. Svečių krepšinikai atsakė tritaškiu, tačiau daugiau priartėti prie varžovų medikams nepavyko – aikštė šeiminikai išsaugojo persvarą ir baigė kėlinuką pirmaudami 47:42.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo "KMT" spurtu 0:7, kurio svečiai išsiveržė į priekį 47:49. Išlaikydami didelį tempą puolime svečiai nepamiršo ir gynybos – ketvirtajame kėlinyje "Lesto" pelnė vos keturis taškus ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 51:57.

LESTO: Šarūnas Jurkšys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 14 tšk., Linas Gasiūnas – 12 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zapalis – 15 tšk., Arvydas Rudžianskas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Eimantas Šabonas – 12 tšk.

„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Karo medicinos tarnyba“ įveikė „LESTO“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)