Rapala vs Sanitex (64:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sanitex“ antrą kartą pranoko „Rapalą“

2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 1162

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Rapala" savo aikštėje siekė pasiekti revanšą prieš "Sanitex". Pastaroji ekipa savo ruožtu stengėsi įrodyti, kad pirmoji pergalė tarpusavio susitikime nebuvo atsitiktinė. Komandos ilgą laiką žengė koja kojon ir mače laikėsi pakankamai didelė nemaža intriga. Ilgainiui "Sanitex" sugebėjo įgyti kiek apčiuopiamesnį pranašumą, tačiau mačo pabaigoje "Rapala" vėl atkūrė intrigą. Nepaisant to, svečiai išlaikė persvarą savo pusėje ir nugalėjo šeimininkus (64:69).

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo "Sanitex". Svečiai per pirmąsias keletą minučių pelnė 7-is taškus, o į savo krepšį praleido tik du ir rezultatas tapo (2:7). Neilgai trukus atkarpa 9:3 atsakė "Rapala" ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (11:10). Tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo trijų taškų persvarą (13:16).

Antrojo kėlinio metu "Sanitex" padidino apsukas ir neilgai trukus jau turėjo 8-ių taškų persvarą (17:25). Čia pat Laurynas Kalėda pelnė šešis taškus iš eilės ir vėl priartino savo komandą prie varžovų (23:27). Tačiau tai buvo didžiausias "Rapalos" pasiekimas šio ketvirčio metu. Per likusį laiką "Sanitex" pelnė 9-is taškus, o į savo krepšį praleido vos du ir ekipas prieš ilgąją pertrauką skyrė jau 11 taškų (25:36).

Trečiojo kėlinio metu "Rapala" kiek suaktyvino savo žaidimą ir ėmė vytis varžovus. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 6 taškai (38:44), dar vėliau (46:50). Kėlinį vėl sėkmingiau užbaigti sugebėjo svečiai. Jie pelnė du taškus su varžovo pražanga bei padidino svečių pranašumą iki 7-ių taškų (46:53).

Paskutiniojo ketvirčio metu "Sanitex" jautėsi padėties šeimininkais. Šeimininkų apmaudžiai pramesti metimai iš po krepšio leido "Sanitex" lengviau kontroliuoti padėtį. Negana to, kėlinio viduryje komandas skyrė vėl dviženklė riba (49:60), vėliau (55:67). Kėliniui baigiantis "Rapala" kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai laimėję atkarpą 9:2 šeimininkai priartėjo jau iki penkių taškų (64:69). Mindaugas Pažėra turėjo šansą dar labiau atkurti intrigą, tačiau jo trys baudos metimai buvo netaiklūs, o varžovams to užteko išsaugoti pergalę (64:69).

Rapala: Vilius Adomaitis – 18 tšk., Mindaugas Pažėra – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 11 tšk.

Sanitex: Mindaugas Krūvelis – 21 tšk., Giedrius Katliorius – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Narbutas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Sanitex“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Rapala“ pasipriešinimą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:00 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)Emocingą dvikovą laimėjo „Rapala“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 23:38 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)