Baubilas & Granex vs Topo centras (94:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą.

2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 1204

Gegužės 7 dieną, trečiadienį, VDU sporto centre įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės tarp "Baubilo & Granex" ir "Topo centro" ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Baubilo & Granex" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (24:19). Antrasis kėlinys dar geriau susiklostė šeimininkų ekipai, kurie laimėjo ketvirti 10 taškų ir po dviejų kėlinių pirmavo – (47:32). Trečiame kėlinyje "Baubilo & Granex" komandai pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 18 taškų – (72:54). Ketvirtame kėlinyje "Topo centro" komandai pavyko laimėti kėlinuką 2 taškais ir galutinis rezultatas buvo – (94:78).

Rungtynes geriau pradėjo "Baubilo & Granex" komanda, kuri sužaidus apie pora minučių įsiveržė į priekį – (7:2). Sužaidus dar pora minučių "Topo centrui" pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (9:7). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 2 taškai – (13:11). Beveik iki kėlinio pabaigos komandos skyrė vos pora taškeliu ir tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko sužaisti geresnę atkarpą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Baubilo & Granex" spurtu – (15:0), kuris leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – (39:19). Vėliau svečiams pavyko surengti patiems spurtą – (4:8), bet komandas skyrė 16 taškų – (43:27). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (47:32).

Trečią kėlinį abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, bet kėliniui įpusėjant, šeimininkams pavyko padidinti iki 20 taškų – (62:42). Per likusį laiką "Topo centrui" pavyko tik 2 taškais priartėti prie šeimininkų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (72:54).

Ketvirtasis kėlinys priminė trečią ketvirti. Komandos pradėjo kėlinuką apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis ir sužaidus apie 4 minutes komandas skyrė jau 22 taškai – (83:61). Vėliau "Topo centrui" pavyko surengti spurtą – (0:9), kuris leido sumažinti skirtumą iki 13 taškų – (85:70). Toks skirtumas ilgai neišbuvo, šeimininkai surengė pora rezultatyvių atakų ir laimėjo mažą atkarpą – (8:2) ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 19 taškų – (91:72). Per likusį laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (94:78).

Po laimėtų rungtynių "Bubilo & Granex" komandos atstovas kalbėjo: "Praeitose rungtynėse tokie apsimiegoje atėjome, gal dėl to, kad tai buvo sekmadienio vakaras, bet šiandien gerokai "šviežiasni" atėjome, nuotaika pakili buvo. Tikrai žinojome ir tikėjomės tos pergalės ir ta pradžia tokia lengva buvo, o paskui reikėjo išlaikyti persvarą. Pavyko visiems žaidėjams pažaisti ir visi patenkinti laukiame finalo."

Baubilas & Granex: Deividas Urbonas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Purauskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Justinas Kalnutis – 15 tšk., Deividas Stirbinskis – 14 tšk.

Topo centras: Edvardas Jašinskas – 25 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Edvinas Gramauskas – 19 tšk., Eimantas Daunora – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)