Stumbras vs Sweco (55:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 20:31 val., peržiūros: 1274

Lapkričio 29 dieną, Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Stumbras" priėmė svečius "Sweco". Nuo pat pirmųjų minučių vyko atkakli kova ir po pirmos rungtynių pusės rezultatas buvo lygus (26:26). Trečiajame kėlinyje "Sweco" krepšininkai pademonstravo gerą gynybą, "Stumbro" žaidėjams leido įmesti tik 5 taškus, kaip patys įmėtė 23. Ketvirtajame kėlinyje svečiai išlaikė susikrovusią persvarą ir laimėjo rungtynes (55:66). "Stumbro" krepšininkams tai buvo 4-tas pralaimėjimas, o "Sweco" 5-ta pergalė.

Rungtynės prasidėjo "Sweco" komandos žaidėjo A.Giedraičio 4 taškais iš eilės, vėliau "Stumbro" komanda sumažino pranašumą iki 2 taškų vėliau ir įsiveržė į priekį 1 tašku. Po trijų sužaistų minučių rezultatas buvo (5:4) šeimininkų naudai. Per likusi laiką komandos žaidė nerezultatyviai, "Stumbro" komandai pavykdavo įsiveržti į priekį, bet netrūkus "Sweco" komandą rezultatą išlygindavo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – (14:14).

Antrasis kėlinys niekuo neišsiskyrė iš pirmo, komandos toliau žaidė nerezultatyviai. Pirmieji taškus pelnė šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje pirmieji įsiveržė į priekį ir po poros minučių rezultatu (17:14) pirmavo "Stumbro" krepšininkai. Svečiai nesutriko, sugebėjo per trumpą laiką rezultatą išlyginti. Per likusį laiką komandos vėl ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi lygių rezultatu (26:26).

Trečiasis kėlinys prasidėjo pakitusia svečių gynybą. "Sweco" komandos žaidėjai pradėjo gintis "zona" ir "Stumbro" krepšininkams tapo sunku rasti kelia prie varžovų krepšio. Per 3 minutes svečiai neleido šeimininkams pelnyti nei vieno taško, o patys daugiausia taškus rinko nuo baudų metimo linijos. Likus žaisti 6 minutes, "Stumbro" komandą pelnė pirmuosius taškus, bet komandas jau skyrė 5 taškai – (28:33). Svečių komanda nemažino apsukų ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas jau skyrė 18 taškų.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį svečių krepšininkai neatsipalaidavo, leido šiek tiek šeimininkams priartėti, bet dviženklį pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos. Galutinis rezultatas (55:66)

Po rungtynių "Sweco" komandos žaidėjas M.Liepa paminėjo, kad nelabai buvo įvertinę varžovų komandą, kad pradžia buvo sunki, bet vėliau komandą sugebėjo susiimti ir laimėti rungtynes.

Po pralaimėtų rungtynių "Stumbro" treneris A.Ramažauskas kalbėjo: "Šiandieną varžovas buvo stipresnis, nelabai nusiteikia buvo, galėjome netyčia ir pagauti, bet pagauti nepavyko... Dėl to ir pralošėme. Laimėjo stipresni."

Stumbras: Vaidas Piešinas – 31 tšk. (11 atk. kam.), Raimondas Savulis – 8 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Stankus – 8 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 14 tšk. (12 atk. kam.), Marius Liepa – 13 tšk., Julius Jasaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)„Ryterna“ pasiekė lengvą pergalę (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Sweco“ išsigelbėjo prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)