Celsis vs Sweco (74:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“

2014 sausio 07 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1334

2014 sausio 7 dieną, įmonių lygos rungtynėse, Vaižganto progimnazijoje susitiko "Celsis" (šeimininkai) turėję vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, bei "Sweco" (svečiai), kurie buvo pralaimėję abu kartus. Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir po pirmo kėlinio keturių taškų pranašumą turėjo "Sweco" – 17:21. Antrasis ketvirtis vyko nerezultatyviai ir "Celsis" sumažino atsilikimą vienu tašku – 30:33. Trečiame kėlinyje prie svečių komandos prisijungė Arunas Giedraitis, kuris per trečią ketvirtį padėjo savo komandai susikrauti penkių taškų pranašumą – 44:49. Ketvirtasis kėlinys jau klostėsi dramatiškai ir "Sweco" pačioje pabaigoje po A. Giedraičio dvitaškio paskutinę sekundę išplėšė pratęsimą – 64:64. Pratęsime jau geriau atrodė "Celsis", kurie puolė gražiai, dar geriau gynėsi ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu - 74:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo

J. Jasaičio tritaškiu į kurį keturiais taškais atsakė "Celsis" – 4:3. Šešis taškus be atsako surinko "Sweco" ir išsiveržė į priekį – 4:9. Tritaškį pataikė Vidas Raudonis, dar šešis pridėjo "Celsis" ir rezultatas – 13:9. Atkarpą 7:2 laimėjo "Sweco" ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 15:16. Kėlinį geriau užbaigė svečiai ir po pirmo ketvirčio – 17:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet septynis pridėjo "Celsis" ir jie vėl priekyje – 26:23. Aštuonis taškus pelnė "Sweco" ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 26:31. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė Tomas Čerba pelnęs du taškus - 30:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių ir penkiais šeimininkų taškais ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 35:37. Per kitas dvi minutes komandos keitėsi baudos metimais ir skirtumas išaugo iki keturių taškų – 37:41. Septynis taškus be atsako pelnė "Celsis" ir jie vėl priekyje – 44:41. Kėlinys baigėsi aštuoniais "Sweco" taškais ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – 44:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šešiais šeimininkų taškais, o vienu baudos metimu atsakė Arunas Giedraitis – 50:50. Šešis taškus sumetė Audrius Bartkus, o trimis atsakė "Sweco" ir rezultatas tapo – 56:53. Marius Liepa tritaškiu išlygino rezultatą, o tada penkis taškus surinko šeimininkai ir turėjo penkių taškų pranašumą – 61:56. "Sweco" geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir Arunas Giedraitis paskutinę sekundę iš po krepšio išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 64:64.

Pratęsime jau geriau žaidė "Celsis" ir po pratęsimo laimėjo rezultatu – 74:67.

Celsis: Tomas Čerba – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk., Gediminas Pečkaitis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Sweco: Marius Liepa – 15 tšk., Robertas Trepočka – 13 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Arunas Giedraitis – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Julius Jasaitis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Celsis“ po atkaklios kovos palaužė „Agava“. (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:28 val.)„Sweco“ po pratęsimo pravėrė „Įmonių“ lygos finalo duris (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)Minimali „Celsis“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)