Sanitex vs Vieningas Kaunas (49:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 1157

Sekmadienį (01.12) Kauno VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sanitex" (šeimininkai) ir "Vieningas Kaunas". Antrajame kėlinyje atitrūkę "Vieningo Kauno" krepšininkai, antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus iki galo ir sutriuškino "Sanitex" – 49:85 (19:22, 9:21, 13:26, 8:16).

"Sanitex" krepšininkai pirmavo tik pačioje mačo pradžioje (8:6). Vėliau "Vieningas Kaunas" spurtavo 0:9 ir išsiveržė į priekį. Spurto metu penkis taškus pelnė V.Vaitkevičius, keturis pridėjo R.Šapalas. Visgi "Vieningas Kaunas" nesudėjo ginklų ir pavijo varžovus (15:17). Per likusį laiką "Vieningas Kaunas" padidino skirtumą vienu tašku ir pirmavo – 19:22.

Antrajį kėlinį dvitaškiu pradėjo V.Vaitkevičius, kuris padidino skirtumą iki penkių taškų. "Sanitex" ekipai sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tuo pasinaudojęs "Vieningas Kaunas" tolo. Iš pradžių skirtumas padidėjo iki 11 taškų (25:36), o kėlinį svečiai užbaigė turėdami jau 15 taškų persvarą – 28:43.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar kartą nokautavo varžovus laimėdami atkarpą 0:8 ir padidindami skirtumą iki 23 taškų (28:51). Vėliau žaidimas kiek išsilygino ir skirtumas nusistovėjo ties 20 taškų riba. Tačiau antrojoje kėlinio pusėje "Vieningas Kaunas" laimėjo dar vieną atkarpą 2:11 ir padidino skirtumą iki 27 taškų – 39:66. Du baudos metimus pataikė G.Katiliorius, o taiklus A.Karlos tritaškis užbaigė kėlinį "Vieningam Kaunui" pirmaujant – 41:69.

Paskutiniajame kėlinyje abi komandos žaidė nerezultatyviai, tačiau svečiai vistiek laimėjo ir šį kėlinį bei padidino skirtumą. Šeimininkai nežymiai sumažino skirtumą iki 27 taškų, tačiau vėliau sekė dar viena atkarpa 0:12 ir skirtumas išaugo iki rekordinių 39 taškų (46:85). Rungtynių pabaigoje "Sanitex" dar pelnė tris taškus, tačiau pralaimėjo dideliu skirtumu - 49:85.

Sanitex: Mantas Narbutas – 16 tšk., Paulius Stankūnas – 11 tšk., Giedrius Katliorius – 9 tšk. (9 rezult. perd.)

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Šapalas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 18 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnoldas Karla – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:56 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Vieningas Kaunas“ gana nesunkiai įveikė „CallCredit“ krepšininkus (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:53 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)