Vilmista vs Callcredit (63:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą

2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 1171

Balandžio 13 dieną įvyko Įmonių lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Vilmistos" žaidėjai ir jų oponentai "Callcredit". Pirmąjį tarpusavio mačą laimėjo "Callcredit". Rungtynes kaip ir tikėtasi geriau pradėjo svečiai 0:7, bet visgi po 10 minučių minimaliu rezultatu pirmavo šeimininkai. (18:17) Lygioje antrojo kėlinio kovoje kiek geriau pasirodė "Callcredit". (34:35). Antroje rungtynių dalyje vedini dviejų žaidėjų svečiai pradėjo įrodinėti pranašumą ir po 30min žaidimo pirmavo rezultatu 48:57. Lemiamame kėlinyje "Vilmistai" nieko pakeisti nepavyko ir galutinis rezultatas 63:77 skelbė svečių pergalę.

Pirmas minutes svečiai laimėjo sausu rezultatu 0:7, į tai oponentai atsakė atkarpa 6:0. Viso kėlinio metu vyko lygi kova, abi komandos žaidė beveik be keitimų, nes savo gretose turėjo po 1-2 atsarginius žaidėjus. Paskutines kėlinio minutes "Vilmista" laimėjo 6:2 taip iškovodama vieno taško persvarą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:17.

Antrasis kėlinys vyko labai banguotai, tai viena tai kita komanda surengdavo 4-6 taškų atkarpas. Visgi nei vienai komandai nepavyko labiau įsiveržti į priekį, tik kėlinio pabaigoje favoritais laikyti "Call credit" žaidėjai įsiveržė į priekį. Šeimininkų gretose puikiai po krepšiais kovojęs E.Plenta taip pat pelnė 8 iš 16 šio kėlinio savo komandos taškų. (34:35)

Trečiajame kėlinyje atsiskleidė svečių lyderiai, M.Dabulis ir D.Šiumeta kartu pelnė 15 iš 22 komandos taškų ir buvo pagrindiniai iniciatoriai surengto spurto. Vienu metu komandas jau skyrė dviženklis skirtumas, tačiau situacija kiek sušvelnino du Š.Petraičio tritaškiai. Be klaidų sumesti visi baudos metimai visgi leido svečiams išsaugoti saugų pranašumą ir kėlinį pabaigti pirmaujant rezultatu 48:57.

Ketvirtajame ketvirtyje tiksint minutėms vis labiau mažėjo intriga, kadangi skirtumas nejudėjo iš vietos. Likus 3 minutėms skirtumas tarp komandų išaugo iki 13 taškų ir intriga visiškai išblėso, nors šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau antrą kartą iš eilės turėjo pripažinti "Callcredit" pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 63:77.

Statistiniai faktai nulėmę "Callcredit" dominavimą antroje rungtynių dalyje:

1. Pagerinta kova dėl atšokusių kamuolių, pirmojoje dalyje jie pralošė rezultatu 10:26. Antrojoje dalyje 14:8.

2.Daug agresyvesnis žaidimas, pirmojoje dalyje išprovokuotos 3 pražangos, o antrojoje 12.

3. Pirmojoje dalyje pramesti 9 dvitaškiai, o antrojoje tik 3.

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Česnulevičius sakė: Šiandien trūko daug narių, ypač trenerio kuris dabar serga, džiaugiames kad įveikėme turbūt vieną iš stipresnių komandų, tikimės nesustosime.

"Vilmista" treneris M.Vilimas sakė: Šiame etape susidurėme su "Callcredit" kuri mano manymų laimės šią mažają taurę, nėra ko liudėti laimėjo stipresni.

Vilmista: Egidijus Plenta – 24 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 15 tšk., Šarūnas Orlovas – 10 tšk.

Callcredit: Martynas Dabulis – 20 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Arūnas Rimas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Darius Šiumeta – 16 tšk., Kęstutis Česnulevičius – 10 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk.

„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)