Baubilas & Granex vs Kauno tiltai (73:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“

2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1258

Vasario 20 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Baubilas & Granex" priemė formalius svečius "Kauno tiltus". "Baubilas & Granex" iki šių rungtynių buvo iškovojęs devynias pergales ir tris kartus buvo pralaimėjęs. "Kauno tiltų" sąskaitoje buvo devynios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė "Baubilas & Granex", bet baigiantis antrai minutei "Kauno švara" varžovus pasivijo (2:2). Įpusėjus kėliniui "Baubilas & Granex" turėjo vieno taško persvarą (4:5). Septintą minutę "Baubilo & Granex" persvara padidėjo iki šešių taškų (6:12). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Kauno tiltai" (11:12). Paskutines dvi ketvirčio minutes komandos sužaidė apylygiai (14:17).

Antro kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė A.Kaminskas (14:23). Baigiantis antrai minutei spurtą pradėjo "Baubilas & Granex", kurio metu "Baubilas & Granex" pelnė 13 taškų be atsako (27:23). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės. Sekančias dvi minutes komandos keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė penki taškai (32:27). Paskutinę pirmos rungtynių pusės dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:8 laimėjo "Kauno tiltai" (32:35).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Baubilas & Granex" gynėsi be klaidų, o patys sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (34:35). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (37:38). Vėliau "Kauno tiltai" pamažu pradėjo didinti persvarą. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (41:49). Aštuntą minutę spurtą pradėjo "Kauno tiltai". Jie pelnė septynis taškus be atsako (48:61). Baigiantis ketvirčiui "Baubilas & Granex" sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (50:61).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė "Baubilas & Granex" (55:61). "Baubilas & Granex" pamažu mažino varžovų persvarą. Likus trims minutėms komandas skyrė tik du taškai (65:67). Po "Kauno tiltų" minutės pertraukėlės "Kauno tiltai" pelnė penkis taškus be atsako (65:72). Likus 37 sekundėm komandas skyrė tik du taškai (70:72). Netrukus du baudos metimus pataikė T.Kmitas (70:74). Iki kėlinio pabaigos buvo likę 19 sekundžių. T.Kmitas pataikė baudos metimą, o jam prametus antrą kamuoliį atkovojo ir du taškus su varžovo pražanga pelnė M.Nenartavičius (73:74). Per likusį laiką komandos taškų nepelnė.

"Kauno tiltai" iškovojo 10 pergalę, o "Baubilas & Granex" pralaimėjo ketvirtą kartą.

M.Mažeika, "Kauno tiltų" treneris:

Su šia varžovų komanda niekada nebūna lengvų rungtynių. Esame tris kartus susitikę, rungtynės būdavo įtemptos, dažniausiai pralaimėdavome. Malonu, kad šiandien rungtynių pabaigoje atradome jėgų laimėti. Galėjome rungtynių pabaigoje mažiau intrigos padaryti, bet aišku nuo to tik įdomiau buvo. Džiaugiamės, svarbi labai pergalė buvo. Pasivijome varžovus turnyrinėje lentelėje. Tiesiog smagi pergalė.

Paklaustas, ar sėkmė lėmė pergalę rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: "Lėmė tai, jog likus minutei iki rungtynių pabaigos susikrovėme septynių taškų persvarą ir tiesiog nespėjome jos iššvaistyti."

R.Musteikis, "Baubilo & Granex" treneris:

Leidome varžovams atitrūkti, bet vėliau atsigavome, lygiai kovojome. Gale rungtynių pasisekė, nereikėjo bauduoti varžovų. Nepataikėme patys baudų, gale rungtynių klaidelė buvo ir pralaimėjome. Geros rungtynės buvo.

Paklaustas, ar trūko labai aukštaūgio pagrindinio, treneris atsakė: "Tiesiog traumą dabar gavęs, ilgai negali žaisti. Verčiamės tuo, ką turime."

Baubilas & Granex: Giedrius Purauskas – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 20 tšk., Ramūnas Švagždys – 11 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 22 tšk., Evaldas Jančauskas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 13 tšk.

„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)