Ekskomisarų biuras vs Eoltas (50:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų

2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 23:37 val., peržiūros: 1169

Vasario 20 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių „Mažosios“ taurės rungtynės tarp šeimininkų „Ekskomisarų biuras“ ir aikštelės svečių „Eoltas“ ekipų. Susitikimo pradžioje „Eoltas“ iškart atitrūko nuo varžovų, o po pirmo kėlinio turėjo 10 taškų pranašumą. Vėliau prakuto „Ekskomisarų biuras“, kuris nors ir lėtai, bet mažino atsilikimą. Ketvirto kėlinio pradžioje aikštės šeimininkų ekipai buvo jau pavykę priartėti iki 6 taškų ribos, tačiau toliau sėkmingai sužaisti nepavyko – „Eoltas“ netrukus vėl atitrūko, kol galiausiai rungtynės baigėsi „Eolto“ pergale rezultatu 67:50 (20:11, 10:11, 19:18, 18:10). Po šio susitikimo „Eoltas“ (3-5) turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penkti, o tuo tarpu „Ekskomisarų biuras“ (2-6) žengia vienu laipteliu žemiau – šešti.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu atidarė E.Zaidelis, o dar po poros „Eolto“ sėkmingai užbaigtų atakų ekipas skyrė 6 taškai 0-6. Vėliau sekė žaidimas į abi puses, abu krepšius, tad skirtumas išliko beveik nepakitęs viso kėlinio metu. Visgi kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigęs K.Gervė padidino savo ekipos atotrūkį iki 9 -ių taškų. Ketvirtis beigėsi rezultatui esant 11:20 „Eolto“ naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Ekskomisarų biuras“ ekipos atakos dažniausiai buvo stabdomos pražangomis, o šeimininkų žaidėjai turėdavo progas mažinti atsilikimą nuo baudų metimų linijos. Visgi rezultato sumažinti nepavykdavo – pataikyta vos 1 bauda iš 5 bandymų, o per tą laiką svečiams surengus vieną sėkmingą antpuolį, po sužaistų trijų kėlinio minučių, ekipas skyrė 10 taškų 12:22. Vėliau „Ekskomisarų biuras“ ir toliau žaidė agresyviai priversdamas varžovus pažeisti taisykles, tačiau kaip ir per pirmas kėlinio minutes šeimininkams pritrūkdavo taiklumo. Galiausiai pirma rungtynių dalis baigėsi „Ekskomisarų biurui“ atsiliekant 8 taškais 22-30.

Trečiojo kėlinio 3 minutę po taiklaus P. Aleksyno tritaškio „Ekskomisarų biuras“ deficitas buvo sumažintas iki 6 taškų. Tačiau kėlinio viduryje daugiausia E. Zaidelio pastangomis „Eolto“ pranašumas pasiekė 14 taškų ribą. Visgi per likusią kėlinio laiką „Ekskomisarų biurui“ pavyko pranokti varžovus, o skirtumas nuo 14 taškų buvo sumažintas iki 9 -ių 40-49.

Paskutiniojo kėlinio metu „Eoltas“ žaidė stabiliai gerai ir laikė varžovus užnugaryje per saugų atstumą. Nors „Ekskomisarų biuras“ stengėsi vytis varžovus, tačiau „Eolto“ pergalės iš rankų jau nebepaleido. Tad po teisėjų rungtynių pabaigą paskelbusio švilpuko „Eoltas“ sventė pergalę galutiniu rezultatu 67:50.

„Eolto“ ekipos kapitono Pauliaus Bartuškos komentaras po rungtynių.

Na mums, būtinai, reikėjo pergalės, kaip oro. Ir po traumų viduryje sezono buvo išretėjusios gretos. Dabar atsigavom ir susirinkom. Pasistengėm, susikaupėm. Varžovas gal ir lygiavertis, bet šiandien mums kažkaip pakrito, matėt.

Ekskomisarų biuras: Paulius Aleksynas – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Karolis Butkus – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Ignas Kavaliūnas – 8 tšk.

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 31 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 8 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Bartuška – 8 tšk.

„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„Eoltas“ patyrė trečią nesėkmę (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:25 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą. (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vijora“ iškovojo pergalę (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Callcredit“ iškovojo pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 01:06 val.)