Kauno aerouostas & Lana lecta vs Ryterna (59:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje dalyje „Ryterna“ įrodė pranašumą

2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 888

Kovo 17 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kauno aerouostas & Lana lecta" ir "Ryterna". Šešiese susirinkę šeimininkai metė iššūkį dvylikai "Ryternos" žaidėjų, po pirmojo kėlinio rezultatu 13:19 pirmavo svečiai. Antrajame kėlinyje surengę spurtą 8:0 šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo (34:35). Banguotame trečiajame kėlinyje "Ryterna" šiek tiek padidino persvarą, tačiau intriga tik augo. (47:51) Ketvirtajame kėlinyje svečiai greitai susikrovė dviženklę persvarą kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezutatas 59:70

Pirmieji pasižymėjo svečiai, oponentams leidę pelnyti pirmus taškus tik ketvirtąją rungtynių minutę. Nei vienai komandai toli pabėgti nepavyko, tik paskutinę minutę įmesti du tritaškiai metimai iš lygaus rezultato pavirto į 6 taškų "Ryternos" pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 13:19

Didelia rotacija galėję pasigirti svečiai, keitė žaidėjus vieną po kito, tai į naudingiau buvo priešininkams, kurie per kelias minutes sumažino skirtumą iki minimumo, o po kurio laiko pavyko ir persverti rezultatą. Šiame kėlinyje nesulaikomai žaidė šeimininkų žaidėjas H.Butkus pelnęs 8 taškus, tik geriau sužaista paskutinė minutė leido svečiams prieš ilgąją pertrauką džiaugtis minimaliu pranašumu. (34:35)

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis 4-5 taškų atkarpomis, kiek geriau sekėsi "Ryternai" kuri su kiekviena minute didino skirtumą, tačiau toli pabėgti nepavyko. Pagrinde penkiese žaidę šeimininkai svarbiais momentais įmesdavo po tritaškį taip išlaikydami kelių taškų deficitą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 47:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečių surengtas spurtas 3:11 buvo lyg šaltas dušas šeimininkams, kurie pasimetė ir bandė gelbėtis tritaškiais metimais, iš kurių tik keletas pasiekė tikslą. Antroje kėlinio dalyse abiems komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, skirtumas nekito, o laikas vis bėgo. Kėlinio pabaigoje nors iš 4 baudos metimų "Ryternai" pavyko pataikyti tik vieną tai nesutrugdė laimėti rezultatu 59:70.

Po rungtynių "Ryternos" treneris G.Kamarauskas sakė: Pirma rungtynių dalis buvo labai klampi, sunkiai rinkosi taškai, vėliau sužaidėme keletą sėkmingų atkarpų, nors ir nepavyko apsiginti nuo varžovų tritaškiu smagu kad iškovojome pergalę.

"Kauno aerouostas & Lana lecta" treneris T.Ananka sakė: Visų pirma džiaugiamės kad nepralošėme didesniu nei 13 taškų skirtumu, nes daug žaidėjų traumuotų, todėl negalime žaisti pilna sudėtimi. Tikimės patekti tarp 16 stipriausių komandų, kaip bus toliau žiurėsime.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Paulius Amanaitis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 16 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Nevas – 11 tšk., Kestutis Urbaitis – 10 tšk.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 28 tšk., Aurimas Miliūnas – 17 tšk., Darius Špakauskas – 15 tšk.

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„Ryterna“ pasiekė lengvą pergalę (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ iškovojo lengvą pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)