Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos dujos (41:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Nerezultatyviame mače „Lietuvos Dujų“ pergalė

2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 903

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse savo aikštėje "Vėjų linija & Garliavos duona" egzaminavo "Lietuvos Dujas". Svečiai susitikimą pradėjo labai sėkmingai ir per pirmas dešimt žaidimo minučių įgijo dviženklį pranašumą. Vis tik, vėliau šeimininkai savo varžovus prisivijo ir atkūrė intriga. Įtampa susitikime laikėsi iki paskutinių minučių. Komandas skyrė mažas taškų skaičius, o puolimas nė vienai iš komandų neleido įtvirtinti pergalės. Vis tik, "Lietuvos Dujos" sugebėjo išsaugoti turėtą trapią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu (41:49).

Nors susitikimą "Vėjų linija & Garliavos duona" pradėjo keturiais taškais iš eilės, tačiau greitai sekė svečių atsakas 0:7 (4:7). Šeimininkai savo taškų sąskaitą papildė dar dviem taškais, tačiau "Lietuvos Dujos" ir vėl surengė spurtą, šį kartą 0:8 ir ekipas jau skyrė 9 taškai (6:15). Vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė ir per likusį laiką, o svečiai savo pranašumą pavertė dviženkliu (8:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo puikia šeimininkų atkarpa 8:0, po kurios komandas skyrė jau tik 4 taškai (16:20). Čia pat "Lietuvos Dujos" vėl pabandė pabėgti (16:25). Vis tik, "Vėjų linija & Garliavos duona" ir vėl sugebėjo duoti atsaką (22:25). Tačiau kėliniui baigiantis svečiai spurtavo 2:9 ir prieš ilgąją pertrauką dar kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (24:34).

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas puolime tapo dar skurdesnis. Nors abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau panašu, jog toks žaidimas kiek parankesnis buvo šeimininkams. Pastarieji komandinių pastangų dėka sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą (31:38). Iki kėlinio pabaigos "Lietuvos Dujos" savo pranašumą padidino tik minimaliai (33:41).

Prasidėjus lemiamam kėlinukui "Vėjų linija & Garliavos duona" savo deficitą dar labiau sumažino ir skirtumas sumenko jau tik iki keturių taškų (39:43). Aikštėje įsivyravo totalus chaosas, o nerezultatyvias atakas komandos palydėdavo replikomis ir priekaištais teisėjams. Vis tik, net toks spaudimas puolimo nė vienai iš ekipų išjudinti nepadėjo. Ilgainiui "Lietuvos Dujos" pajudėjo "iš mirties taško" ir sukrapštė 5-is taškus (39:48). Šeimininkai dvitaškiu kiek priartėjo, tačiau laiko buvo maža kažką pakeisti iš esmės. "Lietuvos Dujos" susitikimą laimėjo rezultatu (41:49).

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Merkelis – 11 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Raila – 9 tšk.

Lietuvos dujos: Mindaugas Mačiulaitis – 13 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Maumevičius – 12 tšk., Paulius Minajevas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Minimali „Lietuvos dujų“ pergalė (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)Užtikrinta „Best 4 You“ komandos pergalė (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Lietuvos Dujos“ pergalingai startavo pusfinalio serijoje (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:25 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)