Callcredit vs Eoltas (86:41)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“

2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 23:47 val., peržiūros: 1323

2014 sausio 13 d., įmonių lygos rungtynėse, VRM sporto salėje susitiko "CallCredit" (šeimininkai) ir "Eoltas" (svečiai). Rungtynes kuriose nebuvo intrigos ir kiekviename kėlinyje skirtumas tik didėjo laimėjo šeimninkai rezultatu – 86:41 (21:6, 22:10, 18:15, 25:10). „CallCredit“ tai buvo trečia pergalė iš tiek pat galimų, o "Eolto" komandai trečiasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų.

Rungtynės prasidėjo dviem netaikliais V. Šlutos baudos metimais, o du taškus pelnė Arvydas Sapieška ir rezultatas – 0:2. Devynis taškus surinko šeimininkai ir jie priekyje septyniais taškais – 9:2. Dar du taškus pelnė Paulius Bartuška, o tuomet dar atkarpa 9:0 atsakė "CallCredit" ir skirtumas jau šoktelėjo iki keturiolikos taškų – 18:4. Iki ketvirčio pabaigos du taškus pelnė svečiai, trimis atsakė šeimininkai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 21:6.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 5:2 ir tada dar komandos apsikeitė po du taškus ir rezultatas – 28:10. Tritaškį pataikė "Eoltas", dviem tritaškiais atsakė "CallCredit" ir skirtumas jau tapo dvidešimt vienas taškas – 34:13. Iki ketvirčio pabaigos sirtumas dar labiau išaugo ir po dviejų kėlinių – 43:16.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, kai keturiais atsakė "Eoltas" – 45:20. Šešiolika tšakų be atsako sumetė "CallCredit" ir susikrovė jau 41 taško pranašumą – 61:20. Tačiau paskutinės dvi kėlinio minutės jau priklausė svečiams, kurie laimėjo atkarpą 11:0 ir po trijų kėlinių atsilikinėjo rezultatu – 61:31.

Ketvirtą kėlinį dvitaškiu pradėjo Paulius Bartuška, o tuomet atkarpą 16:0 laimėjo šeimininkai ir skirtumas išaugo iki 44 taškų – 77:33. Tritaškį pataikė – Arūnas Kalnutis, o po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 79:38. Dar po tris taškus apsikeitė komandos, o kėlinį keturiais taškais pabaigė šeimininkai ir galutinis rungtynių rezultatas – 86:41.

Callcredit: Arūnas Rimas – 23 tšk. (14 atk. kam.), Valdas Šluta – 16 tšk., Martynas Dabulis – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk.

Eoltas: Arūnas Kalnutis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Bartuška – 8 tšk., Darius Jucevičius – 8 tšk.

„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)