Omega vs Kauno aerouostas & Lana lecta (60:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ atkūrė intrigą, bet pergalei to nepakako

2013 gruodžio 07 d., Šeštadienis, 00:37 val., peržiūros: 931

Šiandien (12.06d.) Ringaudų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Omega" ir svečių "Kauno aerouostas & Lana lecta" krepšininkų. Nors susitikimą geriau pradėjo svečių ekipa, ir retas, kuris tikėjosi, jog šiandien dar bus kažkas panašaus į intrigą, visgi tai įvyko. Po dviejų kėlinių "Kauno aerouostas & Lana lecta"pirmavo net 25 taškų skirtumu, tiesa jiems pavyko laimėti, tačiau rungtynių pabaigoje "Omega" vyrai privertė ir juos nerimauti. Visgi galutinis rungtynių rezultatas svečių naudai (60:76).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių komandos taškais, visgi į tai netrukus davė atkirtį ir šeimininkai. Taškas į tašką komandos žaidė neilgai, kadangi "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipa netrukus pabėgo į priekį, ir tai buvo lemiamas pranašumas, kadangi po šio atotrūkio šeimininkai jau neturėjo pranašumo visų rungtynių metu. Pirmais "smuikais" griežė N.Butkus ir T.Žioba, kuriuos sekėsi sunkiai stabdyti, po kėlinuko (13:20).

Antrasis ketvirtis buvo triuškinantis "Omegai", tačiau kas buvo keista, tai nesumažino jų noro laimėti ir dar net po to pakovoti dėl pergalės. Atotrūkis prasidėjo dar kėlinio pradžioje, kadangi juokauti "Kauno aerouostas & Lana lecta" tikriausiai nenorėjo. Šeimininkai daug klydo, nerasdavo kelių link varžovų krepšio, o tuo tarpu svečiai jautėsi puikiai, ir vogė kamuolį po kamuolio iš oponentų rankų. Po kėlinio (5:23).

Po ilgosios pertraukos prasidėjo "Omegos" dominavimo metas. Keista, kad svečių ekipa taip stipriai išsimušė iš ritmo, o šeimininkai rungtyniavo napaisydami turimo didelio deficito. Jiems pavyko laimėti ketvirtį (23:13), ir galutiniame ketvirtyje liko intrigos.

Paskutinis ketvirtis tikrai nebuvo formalumas, čia skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septynių taškų, ir kada atrodė, jog galėjo nutikti betkas, svečiai pabudo. "Kauno aerouostas & Lana lecta" pradėjo nedaryti klaidų, pasitelkė šaltą protą ir pradėjo kontroliuoti žaidimo ritmą, tuo tarpu "Omega" mėgino gelbėtis desperatiškais metimais, kas jiems nepavyko, tad po rungtynių rezultatas (60:76) skelbiantis "Kauno aerouostas & Lana lecta" pergalę.

Omega: Julius Kigas – 16 tšk., Remigijus Kasperavičius – 14 tšk., Mantas Zubavičius – 10 tšk., Donatas Šliogeris – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Henrikas Butkus – 18 tšk., Paulius Amanaitis – 17 tšk., Tautvydas Žioba – 15 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

„Omega“ reguliarųjį sezoną baigė pergalingai ‒ įveikti „Kauno grūdai“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 20:19 val.)„Sweco“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Omega“ sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 20:34 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)Įmonių lygos trileryje „Omegos“ pergalė po pratęsimo (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)Po dviejų pratęsimų ir įtampos „Omega“ išplėšė pergalę iš „Vieningas Kaunas“ komandos (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:58 val.)Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepavykus „užsikabinti“ rungtynės baigėsi užtikrinta „Sweco“ pergale (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:21 val.)