Best 4 You vs Stumbras (68:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Visas rungtynes pirmavusi „Best 4 You” ekipa įveikė „Stumbrą“

2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 20:30 val., peržiūros: 1135

Sekmadienį, gruodžio 22 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Best 4 You” ir svečių “Stumbras” ekipų. Pirmojoje rungtynių pusėje nedidelį žaidybinį pranašumą turėjo "Best 4 You”, kurie po pirmųjų 10 -ies minučių atitrūko nuo varžovų 6 taškais. Per antrąjį ketvirtį šeimininkų ekipa dar padidino savo pranašumą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų. Trečiajame kėlinyje sėkmingiau žaidė "Stumbro" ekipa, kuri prieš lemiamą kėlinį sumažino deficitą iki 4 taškų. Vis dėlto, per paskutinį kėlinį, "Stumbrui" arčiau priartėti nepavyko, o rungtynėms pasibaigus "Best 4 You” iškovojo pergalę rezultatu 68:60 (14:8, 16:10, 11:19, 27:23).

Rungtynės prasidėjo I. Litvainio taikliu tolimu metimu, o kitoje atakoje pasižymėjus A. Jakštui komandas skyrė 5 taškai (5:0). Vis dėlto, ši šeimininkų atkarpa neužsitęsė, kadangi D.Lenkus dvitaškiu metimu sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Po tokios kėlinio pradžios komandos puolime nežibėjo, o sužaidus puse kėlinio laiko 7:6 pirmavo "Best 4 You” ekipa. Vis dėlto, žaidimą puolime pirmieji pegerino šeimininkai, kurie per likusį kėlinio laiką savo varžovus nubaudė 7 taškais. Tuo tarpu "Stumbrui" puolimas ir toliau strigo, o pasibaigus 1 ketvirčiui rezultatu (14:8) pirmavo "Best 4 You”.

Antajame kėlinyje vyravo panašus žaidimas kaip ir pirmajame kėlinyje – komandos žaidė aktyvų, kibų krepšinį, tačiau šiek tiek geriau sekėsi, vėlgi, šeimininkams. Kėliniui prasidėjus komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o sužaidus beveik 5 minutes komandas skyrė 4 taškai "Best 4 You” naudai (20:16). Vis dėlto, "Best 4 You” arčiau savo varžovų neprisileido, o laimėdami atkarpą 8:0, vėl pabėgo į priekį (28:16). Po šio "Best 4 You” spurto kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir vieni, ir kiti, o po pirmosios rungtynių dalies "Best 4 You” įgijo 12 taškų persvarą (30:18).

Po ilgosios pertraukos "Stumbro" ekipa pagerino savo veiksmus puolime, o tai leido grėsmingai artintis prie nutolusių oponentų. Pačio kėlinio pradžioje L.Vyšniauskas, bei A.Bareiša pasižymėjo taškais ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Tada, nors ir priešininkai atsakė tritaškiu, tačiau po jo sekė vėl "Stumbro" atsakas. Jo metu D.Lenkus pelnė 5 taškus paeiliui, o skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų. Kėlinio eigoje "Stumbro" žaidėjai ir toliau buvo šiek tiek pranašesni už varžovus, todėl skirtumas tarp ekipų po mažu tirpo. Pasibaigus 3 kėliniui komandas skyrė viso labo 4 taškai (41:37).

Paskutinio kėlinio metu pirma pasižymėjo "Stumbro" ekipa, o po taiklaus D.Lenkus dvitaškio komandas skyrė tik vienas taiklus metimas (41:39). Tačiau, išlyginti arba persverti rezultato taip ir nepavyko - "Best 4 You” spurtavo 9:0 ir vėl nutolo nuo savo persekiotojų. O vėl padidinę savo atotrūkį "Best 4 You” savo vržovams neleido jo ištirpdyti. Komandoms sužaidus puse kėlinio laiko pirmavo šeimininkai (56:50), o toliau žaidimui vykstant tašką į tašką skirtumas beveik nekito. O vyraujant tokiom tendencijom "Stumbrui" taip ir nebepavyko įnešti intrigos. Teisėjams paskelbus apie rungtynių pabaigą "Best 4 You” nugalėjo "Stumbrą" rezultatu (68:60).

Po rungtynių "Stumbro" treneris Ramūnas Lenkus kalbėjo: "Labai nesisekė pataikyti. Aišku gynyba, iš pradžių, labai pavedė. Paskui kažkas lygtais ir gavosi, bet... žaidėm be vieno žaidėjo, pirmiausia. Tai va, taip ir gavosi".

Best 4 You: Karolis Klimas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Jakštas – 9 tšk.

Stumbras: Deividas Lenkus – 17 tšk., Andrius Bareiša – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Liutauras Vyšniauskas – 13 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)Liudas Čekavičius aidint sirenai išvedė „Best 4 You“ į ketvirtfinalį (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:08 val.)„Best 4 You“ komanda be kovos įsirašė pergalę (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)