Sanitex vs Kauno švara (60:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 16:37 val., peržiūros: 1205

Sekmadienį (01.05) VDU Rasos gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – "Sanitex" ir "Kauno švaros" ekipa. Nuo pat rungtynių pradžios pradėję tolti, svečiai iškovojo nesunkią pergalę – 60:86 (8:25, 16:23, 17:26, 19:12).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Po M.Senkaus penkių taškų iš eilės "Kauno švara" pirmavo (2:7). "Sanitex" pelnydavo dvitaškį, o svečiai jiems atsakydavo keturiais taškais, tokiu būdu skirtumas padidėjo iki devynių taškų. Vėliau kėlinio pabaigoje "Kauno Švara" spurtavo (0:10) ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo 17 taškų skirtumu – 8:25.

Antrajį kėlinį svečiai pradėjo dviem tritaškiais ir padidino skirtumą iki 23 taškų (8:31). "Sanitex" į tai atsakė sausa atkarpa (10:0) ir priartėjo iki 13 taškų, tačiau "Kauno švara" neliko skolingi ir vėl atstatė solidų pranašumą (20:41). Kėlinio pabaigoje skirtumas dar nežymiai padidėjo ir svečiai jau turėjo 24 taškų persvarą – 24:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Kauno Švara" ir toliau dominavo bei didino pranašumą. Du tritaškius pataikė U.Zasimauskas, vieną pridėjo E.Šmitas ir skirtumas jau siekė 30 taškų (32:62). "Sanitex" bandė mažinti skirtumą, tačiau pasibaigus trečiajam kėliniui "Kauno švara" turėjo dar didesnį pranašumą – 41:74.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai kiek atsipalaidavo, pralaimėjo ketvirtį ir leido varžovams šiek tiek priartėti. Visgi tie keli taškai buvo prarasti jau pačioje kėlinio pabaigoje, o viso kėlinio metu laikėsi 30-28 taškų pranašumas. "Kauno švara" iškovojo penktąją pergalę sezone ir pirmąją antrajame etape – 60:86.

Sanitex: Paulius Stankūnas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Chramelia – 12 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Narbutas – 11 tšk., Mindaugas Krūvelis – 10 tšk., Giedrius Katliorius – 10 tšk.

Kauno švara: Ugnius Zasimauskas – 27 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Senkus – 17 tšk., Mykolas Brusokas – 16 tšk., Edvinas Šmitas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)Visas rungtynęs pirmavę „Kauno švara“ nugalėjo „Vijora“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)