Kauno aerouostas & Lana lecta vs Vieningas Kaunas (69:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocijų kupinose rungtynėse pergalę iškovojo „Kauno aerouostas“

2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 00:37 val., peržiūros: 1341

Šiandien (11.11d.) Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Kauno aerouosto" ir svečių "Vieningas Kaunas" krepšininkų. Šiame susitikime abi komandos buvo verta viena kitos, ir kova tęsėsi iki paskutinių kėlinio sekundžių, ir tik smulkios detalės lėmė šeimininkų pergalę. Nepaisant to, kad pastarieji daug apeliavo į švilpukus ir buvo nubausti ne viena technine pražanga, visgi tai neįtakojo rungtynių baigties ir pastarieji šventė pergalę rezultatu (69:66).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų ekipos taškais, po kurių netrukus sekė ir varžovų atsakymas. Taip komandos pasikeitė po kelias rezultatyvias atakas, bet pirmieji kiek atitrūko "Kauno aerouostas". Šis ketvirtis buvo gan rezultatyvus, komandos pataikė dauguma savo metimų, nes nei vienai, nei kitai sėkmingiau sužaisti gynyboje nesisekė. (22:16)

Antrasis kėlinys jau buvo kiek kitoks, "Vieningas Kaunas" pradėjo rodyti pirmasis gynybos požymius. To pasakoje šeimininkų komandos žaidėjai klimpo jų gniaužtuose, bei apeliavo į daugybę teisėjų sprendimų, taip pat ir į sekretoriato darbą, o to priežastis į salę atėjusi moteris su dūdą, kuri niekaip negalėjo liautis jos pūsti, net prašant aplinkinių, kadangi triukšmas buvo veriantis ausis. Visgi ir tai nepadėjo šeimininkams šiame kėlinuke, jie po jo turėjo taško deficitą, o kėlinį pabaigė (13:20).

Po ilgosios pertraukos žaidimas priminė vėl tą pačią aršią kovą, kuri vyko taškas į tašką, prasidėjo techninės pražangos, pirmiausiai Manto Gelažniko, o vėliau ir Jono Pacevičiaus, tačiau šią rolę perėmė kiek praėjus laiko ir Deividas Plerpa. Aikštėje šauniai jautėsi ir atrodė Ovidijus Stropus, kuris vis gyvino "Vieningo Kauno" puolimą, visų pirma perimtais kamuoliais, o vėliau ir greitais taškais iš po krepšio, matėsi, kad šis žaidėjas tapo kertiniu kėlinio ramščiu, ir ne tik puolime, bet ir gynyboje, kamuolius vogė tiesiog varžovams iš rankų. Varžovams kažkuo reikėjo atsakyti į šio žaidėjo benefisą, o jie tokį žmogų turėjo, tai Tautvydas Žioba, kuris pelnė daugiau nei pusę visos komandos taškų rungtynėse, ir tapo susitikimo didvyriu realizavęs svarbius metimus jų gale. Paskutinėse atakose dar visko galėjo nutikti, bet svečių ekipos neatkovoti kamuoliai nesuteikė jiems šanso įmesti lemiamą metimą, ir rungtynės baigėsi sunkia "Kauno aerouosto" pergale. (69:66)

Po rungtynių "Kauno aerouosto" atstovas kalbėjo : "gale išlaikėme drausmę, viską lėmė smulkmenos, bet pabaigą tiesiog sužaidėme geriau. Tos techninės pražangos buvo išmušusios komandą iš ritmo, tačiau gerai, kad vėliau viską išsprendėme".

Kauno aerouostas: Tautvydas Žioba – 37 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam., 12 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 14 tšk., Mantas Gelažnikas – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Andrius Birulinas – 18 tšk., Vilius Vaitkevičius – 15 tšk., Ovidijus Stropus – 11 tšk.

Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)Po dviejų pratęsimų ir įtampos „Omega“ išplėšė pergalę iš „Vieningas Kaunas“ komandos (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:58 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:56 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)