Chemcentras vs Lietuvos dujos (59:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“

2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 1425

Spalio 30 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko F pogrupyje nepralošusios komandos, tai šeimininkų teisėmis žaidęs "Chemcentras" ir "Lietuvos dujos". Pirmasis kėlinys turbūt nustebino tiek svečius tiek ir žiūrovus, kadangi nuo pirmos rungtynių minutės "Chemcentras" kontroliavo žaidimą ir dominavo abiejuose aikštės pusėse, po pirmųjų penkių minučių šeimininkai pirmavo rezultatu 15:7. Antrojoje kėlinio dalyje "Lietuvos dujos" atsigavo ir sumažino deficitą iki dviejų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 16:14.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko persverti rezultatą į savo pusę, tačiau ilgam tai neišliko, po penkių pelnytų taškų be atsako "Chemcentras" isiveržė rezultatu 23:21. Viso kėlinio metu tarp komandų vyko lygi kova, pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkams pavyko padidinti savo persvarą vienu tašku. Po dviejų kėliniu rezultatas buvo 31:28.

Trečiajame kėlinyje abi komandos sulaukė pastiprinimo, tai į naudą labiau išėjo "Lietuvos dujų" ekipai, kuri provokuodama pražangas rinko lengvus taškus, taip toldama nuo savo oponentų. "Chemcentrą" gelbėjo du pataikyti tritaškiai ir dvitaškis, kuriuos per kelias minutes realizavo R.Misevičius. Besibaigiant kėliniui svečiai taip pat surengė rezultatyvią atkarpą ir po jos rezultatas pakrypo į svečių naudą. Prieš lemiamą ketvirtį "Lietuvos dujos" jau pirmavo rezultatu 49:54.

Ketvirtajame kėlinyje dominavimą perėmę svečiai vis tolo nuo šiandieninių oponentų, įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas. "Chemcentras" bandė gelbėtis greitu, tritaškiais metimais paremtu žaidimu, tačiau tai lėmė dažnas klaidas ir skirtumas nekito. Rungtynių pabaiga pasižymėjo dideliu skaičiu baudos metimų, tai rezultato tai pat labai neįtakojo ir pradėjus tiksėti paskutiniai kėlinio minutei intriga dingo. Galutinis rungtynių rezultatas (59:70) skelbė "Lietuvos dujų pergalę"

"Chemcentro" treneris T.Jonkus sakė: Puolimas tikrai džiugino, tačiau gynyboje klydome, per dažnai prasižengdavome. Pirmoji rungtynių dalis buvo gera ir komandos kovojo lygiai, tačiau trečiajame kėlinyje varžovai pabėgo ir mums niekaip nepavyko jų prisivyti. Kalbant apie komandos žaidimą, tai jis gerėja ir mūsų tikslai šį sezoną yra gana aukšti.

"Lietuvos dujų" treneris po rungtynių sakė: Pradžia rungtynių buvo labai nervinga, žaidimas vyko labai permainingai vis pavykdavo įsiveržti bet išlaikyti persvaros neišeidavo. Antrojoje rungtynių dalyje pavyko periimti iniciatyva, galbūt varžovai kiek pavargo, o mes sulaukėme keletos žaidėjų. Šio sezono kaip ir ankstesnių tiklais yra patys aukščiausi.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 20 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 15 tšk., Vaidas Palaikis – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Lietuvos dujos: Rokas Marcinkevičius – 20 tšk., Romas Nemeikša – 14 tšk., Paulius Minajevas – 10 tšk. (9 išpr. praž.)

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Stumbras“ neatsilaikė prieš „Lietuvos Dujas“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:37 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)