Trukmė & Kautra – DB vs Autotoja & Ekodora (88:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Trukmė & Kautra ‒ DB sutriuškino Autotoja & Ekodora ekipą

2013 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1380

2013 spalio mėnesio priešpaskutinę dieną, įmonių lygos rungtynėse, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Trukmė & Kautra ‒ DB (šeimininkai) ir Autotoja & Ekodora (svečiai). Rungtynės prasidėjo be didesnės intrigos ir iškart pradėjo dominuoti šeimininkai. Pirmasis kėlinys baigėsi keturiolikos taškų skirtumu – 26:12. Antrasis ketvirtis jau klostėsi lygiau, tačiau skirtumas tarp komandų po trijų kėlinių išliko didelis – 44:29. Trečiasis kėlinys jau vyko "į vienus vartus" ir šeimininkai susikrovė didžiulį 29 taškų pranašumą – 68:39. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, o vos šešiese susirinkę svečių krepšininkai, kėlinio viduryje dar neteko ir traumuoto komandos draugo, tad likę penkiese, pasipriešinti varžovams ir šiame kėlinyje nesugebėjo, tad galutinis rungtynių rezultatas – 88:53.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų atkarpa 11:4. Tuomet dar pelnę šešis taškus, praleidę vos du, Kautra padidino pranašumą iki 11 taškų – 17:6. Du taškus pelnė svečiai, o penkiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 22:8. Likusi kėlinio dalis susiklostė lygiai ir po pirmo ketvirčio - 26:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 8:2 ir skirtumas pasiekė 20 taškų ribą – 34:14. Atkarpą 8:4 laimėjo Autotoja ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos – 38:22. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 42:26. Iki ketvirčio pabaigos Autotoja sumažino atsilikimą dar vienu tašku ir po dviejų kėlinių - 44:29, priekyje Trukmė & Kautra – DB.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Autotojos atkarpa 4:1 ir ir skirtumas liko vos dvylika taškų – 45:33. Keturias minutes įspūdingai sužaidė šeimininkai laimėję atkarpą 16:0, padidino skirtumą iki 28 taškų – 61:33 ir viskas šiose rungtynėse tapo aišku. Iki ketvirčio pabaigos Kautra skirtumą padidino dar tašku ir po trijų ketvirčių rezultatas – 68:39.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas irskirtumas tik didėjo – 74:41, 77:43, 86:50, o galutinis rungtynių rezultatas – 88:53.

Šeimininkams tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų ir dabar jie užima pirmą vietą F pogrupyje, o Autotojos komanda pralaimėjo antrą kartą iš tiek pat galimų ir turnyro lentelėje užimą priešpaskutinę šeštą vietą.

Trukmė & Kautra – DB: Žilvinas Danielius – 25 tšk., Mantas Karauskas – 24 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Robertas Turskis – 11 tšk.

Autotoja & Ekodora: Edvinas Bacevičius – 20 tšk., Ričardas Petraitis – 13 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Žygimantas Žitkus – 11 tšk.

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„ACME“ „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ priešinosi tik vieną kėlinį (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)