Vilmista vs Ekskomisarų biuras (75:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1146

2013-12-08 dieną "Saulės" gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Vilmistos"(šeimininkų) ir "Ekskomisarų biuro"(svečių). Nors į rungtynes "Vilmistos" krepšininkai susirinko tik šešiese, bet nuo rungtynių pradžios žaidė daug geriau. Visų rungtynių metu neleido varžovams persverti rezultato ir laimėjo jas 14 taškų skirtumu – 75:61(21:13, 19:17, 21:13, 14:18).

Rungtynės prasidėjo taikliu "Vilmistos" dvitaškiu, svečiai atsakė taip pat dviem taškais. M.Narbūtas iš šeimininkų komandos taikliai atakavo varžovų krepšį, įmesdamas tolimą metimą ir dvitaškį su pražanga. Persvara 8:2 "Vilmistos" naudai. "Ekskomisarų biuras" įmetė du dvitaškius ir sušvelnino skirtumą iki 2 taškų. Š.Petraitis iš "Vilmistos" pelnė du taškus, pridėjo dar vieną baudą. Dar du baudos metimus įmetė M.Vilimas. 13-6 šeimininkai priekyje. Varžovams dvitaškį pataikė P. Aleksykas. "Vilmistai" taškus toliau rinko Š.Petraitis, pelnė 4, o svečiams P.Aleksykas įmetė tritaškį. Kėlinio pabaigoje "Vilmista" pataikė dar du dvitaškius, o "Ekskomisarų biuras" tik vieną, ir pirmasis kėlinys baigėsi 21:13 šeimininkų naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo tolimu P.Aleksyko metimu, dar vieną tritaškį pridėjo D.Pocius, ir svečiai persvarą sumažino iki 4 taškų – 19:23, bet šeimininkams taikliai baudų metimus metė M.Narbūtas, dvitaškį pridėjo E.Plenta, ir skirtumas padidėjo iki 8 taškų – 27:19. Svečiai taiklūs buvo nuo baudų metimo linijos, dvitaškį įmetė D.Pocius, ir atotrūkis tarp komandų vėl 4 taškai – 27:23. Įpusėjus kėliniui "Ekskomisarų biuras" sumažino skirtumą iki minimumo – 28:29, bet toliau "Vilmista" spurtavo 9:0 ir padidino persvarą iki 10 taškų – 38:28. Kėlinio pabaigoje abi ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir išėjo ilsėtis rezultatui esant – 40:30.

Po ilgosios pertraukos K.Butkus svečiams pataikė dvitaškį, o varžovai atsakė į tai 6 taškais, skirtumas padidėjo iki 14 – 46:32. P.Aleksykas "Ekskomisarų biurui" įmetė tritaškį, o "Vilmistos" spurtas 8:0 dar labiau atitolino komandą nuo varžovų – 54:35. Antroje trečiojo ketvirčio pusėje svečiams taškus rinko K.Butkus, pelnęs 6, dar dvitaškį pridėjo P.Aleksykas ir tai buvo viskas šiame ketvirtyje. O šeimininkams taškus pelnė Š.Petraitis, M.Vilimas, Š.Orlovas ir E.Plenta. Trečiąjį ketvirtį laimėjo "Vilmista" rezultatu – 61:43.

Ketvirtą kėlinį abi ekipos pradėjo taikliais dvitaškiais, o toliau "Ekskomisarų biuras" spurtavo 7:0 ir sumažino skirtumą iki 11 taškų – 52:63. Įpusėjus ketvirčiui persvara tarp komandų pasiekė 14 taškų ribą. 70:56 šeimininkai priekyje. Kėliniui baigiantis abi ekipos dar apsikeitė taikliais metimais iš vidutinio nuotolio ir tolimais metimais. "Vilmista" rungtynes laimėjo 14 taškų persvara – 75:61.

"Vilmista": Matas Narbūtas – 27 tšk., Šarūnas Petraitis – 21 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Šarūnas Orlovas – 10 tšk. (16 atk. kam.), Mantas Vilimas – 10 tšk.

"Ekskomisarų biuras": Paulius Aleksykas – 24 tšk., Karolis Butkus – 16 tšk. (13 atk. kam.), Gedeonas Šernius – 7 tšk.

„Omega“ sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 20:34 val.)„Vilmista“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 01:27 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:31 val.)„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)Puikiai startavusi „Vilmista“ pasiekė pirmąją pergalę šį sezoną (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)