Callcredit vs Vieningas Kaunas (37:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Vieningas Kaunas“ gana nesunkiai įveikė „CallCredit“ krepšininkus

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 00:53 val., peržiūros: 1665

Gruodžio 2 dieną Vidaus Reikalų ministerijos sporto centre įvyko įmonių lygos, reguliariosios C pogrupio rungtynės tarp "CallCredit" (šeimininkai) ir "Vieningo Kauno" (svečiai) krepšininkų. Pirmajame kėlinyje svečiai įrodė savo pranašumą ir po kėlinio tvirtai pirmavo – 21:11. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir toliau „Vieningo Kauno“ ekipa kontroliavo žaidimą – 36:22. Trečiajame kėlinyje komandų demonstruojamas žaidimas buvo gana apylygis, tačiau šeimininkams deficito sumažinti nepavyko – 46:32. Ketvirtame kėlinuke šeimininkai pasivyti varžovų nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Vieningo Kauno" komandos pranašumą rezultatu 63:37 (21:11, 15:11, 10:10, 17:5).

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo dviem D. Šiumetos taškais, į kuriuos „Vieningas Kaunas“ atsakė spurtu 5:0 ir pirmavo 5:2. Toliau komandoms žaidžiant gana apylygiai šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (9:9), tačiau svečiams spurtavus 8:0, į kuriuos varžovai atsakė taikliu dvitaškiu. Vėliau dar keturi „Vieningo Kauno“ taškai kėlinio gale leido baigti kėlinį turint dviženkle persvarą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 21:11 pirmavo „Vieningas Kaunas“.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie prie savo turėto pranašumo, dėka gražaus V. Vaitkevičiaus tritaškio su pražanga, pridėjo 4 taškus ir pirmavo jau 14 taškų (25:11). Šeimininkams atsigavus pavyko sumažinti atsilikimą (27:18), tačiau „Vieningas Kaunas“ tuoj pat vėl atstatė dviženklį pranašumą ir jo nebe paleido iki kėlinio pabaigos. Po antrojo kėlinio rezultatu 36:22 pirmavo „Vieningo Kauno“ ekipa.

Trečiajame rungtynių ketvirtyje komandos žaidė lygiai, keitėsi rezultatyviomis atakomis ir kėlinį baigė surinkdamos po 10 taškų. Po trečiojo kėlinio tokia pat 14 taškų persvara pirmavo „Vieningas Kaunas“.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai sugebėjo į varžovų krepšį įmesti tik penkis taškus, į kuriuos svečiai atsakė 17 ir susikrovė didelę persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos ir užtikrintai laimėjo šiais rungtynes rezultatu 63:37.

Po pergalės „Vieningo Kauno" treneris sakė: "Džiaugiuosi, kad šiandien susirinko beveik pilna sudėtis. Pergalę skiriame Arnoldui Karlai, kuris šiandien negalėjo atvykti. Stengėmės kovoti iki galo, sėkmingai užbaigti pirmą ratą ir laukiame atkrentamųjų varžybų"

„CallCredit“ komandos treneris sakė: "Nebuvo lyderių, kurie galėtų vesti komandą į pergalę".

Callcredit: Kęstutis Česnulevičius – 9 tšk., Valdas Šluta – 9 tšk., Darius Šiumeta – 5 tšk.

Vieningas Kaunas: Andrius Birulinas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Vaitkevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 13 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:56 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)