LESTO vs Chemcentras (37:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"Chemcentras" sutriuškino "LESTO" ekipą

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 1015

Trečiadienį (02.05) VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "LESTO" (šeimininkai) ir "Chemcentras" (svečiai). Rungtynės sėkmingiau pradėjo "LESTO" ekipai, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą persvėrė svečiai. Antrajame kėlinyje puikiai pasirodė "Chemcentro" komanda ir sukaupė 18 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos "LESTO" rungtyniavo truputį geriau, tačiau varžovai prie turėtos persvaros sugebėjo pridėti dar 8 taškus. Paskutiniajame kėlinyje "Chemcentras" dar labiau padidino persvarą, bei nesunkiai įveikė varžovus 37:72.

Rungtynės prasidėjo "LESTO" spurtu (7:2). Įsibėgėjus kėliniui "Chemcentro" žaidėjai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu ir dar kartą įsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje svečių ekipa perėmė iniciatyvą ir pelnė 7 taškus be atsako, bei taip laimėjo pirmąjį ketvirtį 10:14.

Antrąjį kėlinį "Chemcentro" ekipa pradėjo labai galingai. Po pirmųjų minučių skirtumas peržengė vienaženklę ribą. Po pirmojo spurto "LESTO" sugebėjo pelnyti pirmuosius šio kėlinio taškus, bei skirtumą sušvelninti iki 11 taškų. Vis tik svečiai ir toliau kovingai žaidė, o po dar vienos atkarpos pastarieji turėjo sukaupę 21 taško persvarą. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 18 taškų 17:35.

Trečiąjį ketvirtį ekipos pradėjo gana panašiai, tačiau po kelių atakų "Chemcentras" pradėjo demonstruoti savąjį pranašumą, taip pasiekusi 24 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje komandos rungtyniavo kaip lygi su lygia, taigi skirtumas pakito tik 2 taškais 27:53.

Paskutinįjį kėlinį ekipos pradėjo atkakliai, tačiau neilgai trukus, svečiai dar kartą primetė savo žaidimo stilių ir pradėjo didinti skirtumą tarp ekipų. Ko pasekoje ekipas skyrė daugiau nei 30 taškų. Ketvirčio pabaigoje "LESTO" ekipa sugebėjo sumažinti deficitą iki 29 taškų, tačiau "Chemcentro" ekipa dar labiau padidino savąją persvarą ir įsirašė lengvą pergalę sau į sąskaitą 37:72

"LESTO" ekipoje naudingiausi buvo Linas Gasiūnas (16 tšk. 6 atk.kam) Remigijus Petrikėnas (2 tšk. 7 atk.kam) Marius Briūderis (6 tšk. 5 išpr.praž)

"Chemcentro" komandoje geriausiai pasirodė Saulius Kepežinskas (21 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Rokas Misevičius (27 tšk. 4 rez.perd) Audrius Gagiškis (10 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"LESTO" ekipos treneris L.Gasiūnas kalbėjo: "Nei gynybos nei puolimo, tiesiog prastos varžybos. Nelabai kas skyrė lyginant su praeitomis, kai žaidėme su jais. Tiesiog nepadarėm pažangos. Varžovas yra tas su kuriuo galima žaisti".

"Chemcentro" komandos treneris T.Jonkus teigė: "Varžybos pavyko gana gerai, pradžia tik nekokia buvo, įsivėlėme į jų lėtą žaidimą. Kiek vėliau pavyko greičiau užpulti varžovą pradėjo kristi, truputį spaudimą padarėme, varžovas pasimetė. Po to jau lengviau buvo psichologiškai. Pasiekėme jau penktą pergalę iš eilės, na ir stengsimės išlaikyti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje".

„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Viešojo saugumo tarnyba“ nesunkiai nugalėjo „LESTO“ ekipą (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:31 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)