Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Kauno grūdai (67:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 1149

Vasario 5 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ir jų šiandieniniai oponentai „Kauno grūdai“. Abi komandos pretenduoja į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, todėl kiekvienų rungtynių svarba šioms komandoms labai didelė. Mačą energingiau pradėjo svečiai ir sužaidus 2 minutes komandas jau skyrė 10 taškų, atroje kėlinio dalyje šeimininkai atsibudo ir po sėkmingos atkarpos sumažino atsilikimą. Antrajame kėlinuke žaidimas jau išsilygino abiejose aikštelės pusėse. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams pirmaujant rezultatu 40:34. Trečiasis kėlinukas vėl pasižymėjo apyligiu žaidimu. Šeimininkai deficitą buvo sumažinę iki minimumo, bet po svečių spurto 8:0, jų persvara jau tapo saugesnė. Ketvirtas ketvirtis pasižymėjo kieta kova ir emocijų gausa. Nors šeimininkai sudėjo visas pastangas norėdami pakreipti rungtynių eigą savo linkme, tačiau svečiai drausmingai sužaidė rungtynių pabaigą, atlaikė varžovų baudavimo ir šventė pergalę rezultatu 75:67.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį puikiai pradėję svečiai pirmavo net 21:8, tai buvo didžiausias atotrūkis šio vakaro rungtynėse . Kėlinio pabaigoje šeimininkai atsibudo po šalto dūšo ir po sėkmingos atkarpos 10:0 priartėjo prie rungtynių pradžioje atitolusių priešininkų. Po pirmojo kėlinio rezultatu 25:20 pirmavo „Kauno grūdų“ komanda.

Antrame kėlinyje šeimininkai rado priešnuodžių varžovų puolimui, ir žaidimas abiejose aikštelės pusėse išsilygino. Likus žaisti 5sekundes V.Stankevičius parėmė kamuolį ir smeigė tritaškį su sirena. Svečiai šiek tiek padidino turimą persvarą. Po antrojo kėlinio 40:34 toliau pirmavo „Kauno grūdai“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiem komandoms apsikeičiant taikliais tolimais metimais. Svečiai, per ketvirtį varžovams įmetė 4 tolimus metimus o kėlinuko pabagoje sėkminga atkarpa 8:0 ir skirtumas prieš lemiamą ketvirtį buvo jau 9 taškai (59:50)

Ketvirtąjį kėlinį vėl aktyviai pradėjo „Kauno grudų“ krepšininkai, jie netrukus vėl susigražino dviženklį pranašumą(65:52). Šeimininkai niekaip negalėjo surengti rezultatyvios atakos ir apsiginti, laiko vis mažėjo, o skirtumas buvo visdar dviženklis. M. Karpičiaus tolimi metimai vis skriejo pro šalį. Likus žaisti 2 minutes skirtumas visdar buvo 10 taškų, šeimininkai bandė gelbėtis pražangomis, tačiau prie baudų metimo linijos stoję svečiai praktiškai neklydo ir išsaugoję pranašumą „Kauno grūdai“ šventė pergalę rezultatu 75:67.

Šeimininkų komanda ir treneris atsisakė komemtuoti šio vakaro rungtynes.

Nugalėtojų, „Kauno grūdų“ komandos žaidėjai rungtynes pakomentavo taip : „Prieš rungtynes galvojome, kad pralaimėsim, bet laimėjome. Pradžioje gerai pataikėme, pavyko atitrūkti, po to varžovai pradėjo vytis, bet atsilaikėme, rungtynių pradžioje suskrauto pranašumo užteko. Rungtynių pabaigoje pataikėje keletą svarbių metimų. Nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų, kurie užtruko Maskvoje – linkėjimai jiems. Šiaip viskas gerai, patenkinti rezultatu, stengsimės toliau taip žaisti.“

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Rytis Kybartas – 8 tšk.

Kauno grūdai: Linardas Andrulis – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.), Andrius Praninskas – 19 tšk., Vaidotas Stankevičius – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 10 tšk.

Negausiai susirinkusių komandų akistatoje ‒ „Kauno grūdų“ pergalė (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:43 val.)„Kauno grūdai“ išvaistė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno Grūdai“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 23:45 val.)Kauno „Grūdai“ pažemino „Ryterną“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)