LSMU VA & Statybų vizija vs Baubilas & Granex (77:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale

2014 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 00:59 val., peržiūros: 1135

Trečiadienio vakarą Vydūno pagr. mokykloje, "Rind" įmonių lygos aštuntfinalio mače susitiko "LSMU VA – Statybų Vizija" ir "Baubilas – Granex" ekipos. Permainingame pirmajame serijos iki dviejų pergalių susitikime tik po pratęsimodviejų taškų skirtumu – 77:79 pergalę iškovojo "Baubilas – Granex" krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo trimis iš eilės D.Urbono dvitaškiais, išvedusiais svečių ekipą į priekį. "LSMU VA – Statybų Vizija" krepšininkai netruko atidaryti savo taškų sąskaitą, tačiau iki įpusėjant kėlinukui nepajėgė pasivyti varžovų. Skirtumą panaikino A.Bartusevičiaus trolimas metimas, išlyginęs rezultatą (12:12). Vis dėlto kėlinuką sėkminiau baigė svečiai – 12:16.

Antrąjį kėlinuką taip pat sėkmingiau pradėjo "Baubilas – Granex", svečiai padidino persvarą iki septynių taškų (14:21), tačiau "LSMU VA – Statybų Vizija" netrukus spurtavo 9:2 ir rezultatą išlygino (23:23). Likusį ketvirčio laiką nė vienai komandai nepavyko įgyti tvirtos persvaros,o kova vyko taškas į tašką. Kėlinuko pabaigoje sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams, kurie po trijų kėlinių pirmavo 35:33.

Po ilgosios pertraukos tęsėsi lygi kova. Komandos keitėsi atakomis, nė vienai neįgyjant reikšmingesnės persvaros. Po lygiosiosmis sužaisto trečiojo kėlinio (17:17) komandas skyrė tie patys du taškai – 52:50.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje iniciatyvą savo rankose laikė "Baubilas – Granex" ir spurtu 2:8 persvėrė rezultatą savo naudai (54:58), tačiau netrukus "LSMU VA – Statybų Vizija" atsakė šešiais iš eilės taškais ir išsiveržė į priekį (63:60). Kėlinuko pabaigoje 63:66 pirmavo "Baubilas – Granex", tačiau paskutinėmis sekundėmis tolimu metimu M.Petrauskas "ištraukė" pratęsimą – 66:66.

Papildomas kėlinukas sėkmingiau prasidėjo "LSMU VA – Statybų Vizija", šeimininkai išsiveržė priekin 70:68, tačiau "Baubilas – Granex" netrukus persvėrė rezultatą ir išsaugojo persvarą iki finalinio švilpuko, iškovodami pergalę 77:79.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 28 tšk., Gražvydas Davidavičius – 15 tšk., Tautvydas Švedas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Bartusevičius – 11 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Urbonas – 26 tšk., Ramūnas Švagždys – 19 tšk., Marius Nenartavičius – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)