Eoltas vs Dentist Team (56:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį

2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 02:03 val., peržiūros: 1147

Ketvirtadienį Rnigaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos atsakomosios Kauno krepšinio Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių 1/8 finalo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Eolto“ bei svečių „Denist Team“ komandų. Pirmame susitikime pergalę šventė šiandieniniai svečiai. Šeimininkų krepšininkai buvo pasiruošę išlyginti aštunfinalio seriją, todėl mačas laukė įtemptas ir kupinas kovos.

Pirmąjį kėlinį šeimininkų komandos krepšininkai pradėjo užtikrintai ir sužaidus beveik keturias minutes rezultatas buvo jų naudai 12:4. Nors šeimininkams ir buvo patekę „į duobę“ puolime, tačiau paskutinėmis atakomis vėl sužaidė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties žaidimo turėjo dviženklį pranašumą– 18:16.

Antrąjį kėlinį abi komandos pažymėjo, kaip rezultatyvų, į puolimo arseną buvo pasitelkti ir tolimi metimai. Vaizdas aištelėje kardinaliai pasikeitė – komandos tarytum apsikeitė rolėmis ir dabar žaidimo iniciatyva priklausė svečiams. Ketvirčio eigoje surengę keletą spurtų 7:0 ir 6:0 prieš ilgąją pertrauką savo deficitą sumažino iki minimumo – 27:26.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir sužaidus beveik keturias minutes komandas jau skyrė 7 taškai – 29:36 , tik priekyje jau svečiai. Likusį laiką jau dominavo „Eolto“ krepšininkai, prieš lemiamą ketvirtį sumažinę varžovų persvarą iki minimumo – 42:43.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu ir kiek daugiau nei tris minutes padidino savo pranašumą jau iki 5 taškų 50:45. Nors čia pat svečiai surengė spurtą 8:0. Dėka geros gynybos ir taiklių metimų likus žaisti 2 minutes „Denist Team“ turėjo deficitą 7 taškų pranašumą 52:59, tačiau nors ir šeimininkų komandos krepšininkai ir bandė atkurti intrigą šio vakaro rungtynėse, tačiau jiems laiko jau nebeužteko. Svarbią pergalę rezultatu 56:62 iškovojo „Denist Team“ ir iš tolisnės kovos medalių link eliminavę „Eolto“ krepšininkus, keliauja į ketvirtfinalį, kur jų jau laukia „Best 4 You“ komanda.

Po svarbios pergalės „Denist Team“ komandos treneris nedaugžodžiavo:

„Varžovai mums buvo neparankūs. Jie žaidžia „kietą“, fiziniu kontaktu paremtą žaidimą, mes žaidžiame truputį kitokio stiliaus krepšinį. Norėjome laimėti šiandien, kad nereikėtų visko palikti sekmadienio rungtynėms. Džiaugiamės pergale ir tikimės, jog eisim toliau.“

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 27 tšk. (16 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 10 tšk. (13 atk. kam.), Saulius Bagdonas – 6 tšk.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidotas Stalerūnas – 10 tšk.

„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)Atkaklioje kovoje „Ekskomisarų biuras“ nugalėjo „Eoltą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)