Best 4 You vs Lietuvos geležinkeliai (69:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 You“ nuo pirmųjų minučių nepaliko vilčių „Lietuvos geležinkėliams“

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 972

Sekmadienio pavakarę Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų „Best 4 You“ ir svečių „Lietuvos geležinkėliai“ komandų. Antrame pirmenybių etape tai pirmasis šių komandų susitikimas. Pogrupio lyderiai svečiai atvyko su tikslu iškovoti ketvirtają pergalę ir dar iškovoti svarbių taškų turnyrinėje lentelėje. Šeimininkai iki šio mačo buvo patyrę 2 pralaimėjimus ir iškovoję 2 pergales. Nors rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai, šeimininkai atsakė sėkminga atkarpa 13:0. Tai jau po pirmojo kėlinuko leido jiems įgyti apčiuopiamą persvarą. Antrame kėlinuke persvara tik padidėjo (41:31). Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė – toliau dominavo svečiai. Vienu metu skirtumas šoktelėjo, net iki 18 taškų, bet svečiai iki trečiojo kėlinuko jį truputį sumažino. Paskutinės 10minučių buvo nerezultatyvios, svečiam nepavyko atkurti intrigos mačo pabaigoje. Visus keturis kėlinukus laimėjusi „Best 4 You“ komanda šį vakarą šventė pergalę rezultatu 69:56.

Pirmasis rungtynių kėlinukas prasidėjo taikliu svečių metimu, tačiau savo tvirtovėje šeimininkai nebuvo pasiruošę atiduoti pergalės be kovos ir iškart sužaidė sėkmingą atkarpą 13:0. Po lengvo šoko svečių taškų badą nutraukė A.Vaičiulis, čia pat dar 5 taškus iš eilės pridėjo komandos kapitonas T.Žvirblis. Šeimininkai vėl surengė spurtą, situaciją paskutinę ataką kiek pagerino A.Vaičiulis pataikęs tritaškį. Po pirmo kėlinuko svečiai įgijo apčiuopiamą, bet dar toli gražu nesaugią persvarą 21:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos pasišvaištė tolimais metimais. Po trijų taiklių svečių tritaškių ir dvitaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo. „Best 4 You“ komanda eilinį kart surengė spurtą (8:2) ir vėl truputį pabėgo į priekį. Kėlinio pabaigoje K.Klimas realizavo 4 baudos metimus ir padidino savo komandos persvarą jau iki dviženklės 41:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl buvo ant spurto bangos. Sužaidus porą minučių trečiajame kėlinuke skirtumas tarp komandų išaugo iki rekordinio šį vakarą – 18 taškų. Tiesa, svečiai nenuleido rankų ir dar nesudėjo ginklų šiame mače, sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą ir po A. Vaičiulio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 12 taškų. (57:45). Kaip žinia, šiuolaikiniame krepšinyje tai dar nėra įtin saugus pranašumas likus žaisti visą kėlinuką.

Ketvirtasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, atrodė, kad intriga šiame mače dar tik įgauna pagreitį, bet šeimininkai nebuvo nusiteikę juokauti su laimės paukšte ir nesuteikė svečiams nė mažiausios vilties pakovoti dėl pergalės. Kėlinukas buvo nerezultatyvus svečiai nebepataikė, o šeimininkai kiek atsipalaidavę pradėjo dažniau klysti, bet kėlinuką sužaidė užtikrintai. Visus keturis kėlinukus laimėjusi „Best 4 You“ komanda šventė pelnytą pergalę rezultatu 69:56.

„Best 4 You“ komandos treneris Vilius Lincevičius po rungtynių neslėpė džiaugsmo iškovojus pergalę: „ Tikėjomės, jog būsim pervažiuoti, kaip ant bėgių papuolę ,bet gavosi atvirkščiai. Nežinau, kažkas priešininkams nesisekė, o mes šiandien buvome stipresni“

Mintimis apie pasibaigusias runtynes pasidalino „Lietuvos geležinkėliai“ komandos treneris A.Grabauskas: „ Žaidimas kažkodėl nesilipdo. Gal todėl, kad sekmdienis... Žmonės nesusirinko. Pritrūko aukštų žmonių, vienas aukštas turėjo žaisti be keitimų. Nesisekė žaidimas, nepataikėme. Prieš varžovų atakas nesisekė gintis nei asmeniškai, nei aikšte. Gal šiuo metu neturėjome žaidėjo, kuris sustabdybų varžovų rezultatyviausią žaidėją 21 numerį. Gerai, kad pavyko atsilošti iki 13taškų, o nebūti sutriuškintiems daugiau negu 20 taškų. Kitose rungtynėse mėginsim atsirevanšuoti“

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 27 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Klimas – 23 tšk. (10 išpr. praž.), Gintaras Mardosa – 6 tšk. (14 atk. kam.)

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Aurelijus Vaičiulis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 8 tšk.

„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)Taiklus A. Vaičiulio tritaškis padovanojo „Lietuvos geležinkeliams“ pergalę (2014 sausio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)