Restauratoriai vs Dentist Team (99:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 30 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Prastai startavę „Restauratoriai“ sugebėjo iškovoti solidžią pergalę

2013 lapkričio 30 d., Šeštadienis, 17:50 val., peržiūros: 1203

Šeštadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Restauratorių"(5/0) ir svečių "Dentist Team"(2/3) ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje fantastiškai gerai iš toli pataikę svečiai įgijo gana solidų pranašumą, tačiau jau nuo antrojo kėlinuko pradžios aikštės šeimininkai ėmė įrodinėti, kad jie stipresni ir prieš ilgąją pertrauką turėjo vos vieno taško deficitą. Po ilgosios pertraukos "Restauratoriai" lengvai sutvarkė likusius reikalus ir galutiniame rezultate turėjo 23-ijų taškų pranašumą, kas reiškė, jog jie iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų. 99:76 (9:23, 30:17, 25:17, 33:19).

Pačiomis pirmosiomis susitikimo minutėmis komandos žaidė apylygiai, todėl rezultatas tarp jų buvo lygus, tačiau netrukus prabilo svečių ekipos snaiperiai ir, daugiausiai tolimais metimais, surengę spurtą 0:14 išsiveržė į priekį rezultatu 7:21. Pačiame pirmojo kėlinuko gale abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų išliko keturiolika taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai ėmė staigiai mažinti atsilikimą ir surengę spurtą 9:0 sumažino jį iki penkių taškų. Į tai "Dentist Team" atsakė dviem sėkmingais išpuoliais iš eilės ir vėl šiek tiek atitolo, tačiau neilgam, nes netrukus "Restauratoriai" sužaidė sėkmingą atkarpą 12:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau svečiai susigrąžino persvarą į savo rankas, kurią, nors minimalią, išsaugojo iki ilgosios pertraukos pradžios. 39:40.

Iškart po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai ėmėsi darbo ir surengė spurtą 8:0, kuris leido jiems ne tik persverti rezultatą savo pusėn, bet ir įgyti septynių taškų pranašumą. Toliau žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau svečiams niekaip nepavyko panaikinti deficito. Vis tik, įpusėjus trečiam ketvirčiui jiems pavyko surengti spurtą 0:8, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo, bet kėlinuko pabaigą geriau sužaidę "Restauratoriai" įgijo septynių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje dar kartelį iššovė "Dentist Team" ekipos snaiperiai, tačiau tai jų neišgelbėjo nuo uraganiško aikštės šeimininkų puolimo, kurio dėka jiems pavyko įgyti žymiai solidesnį pranašumą ir iškovoti jau penktąją pergalę iš eilės rezultatu 99:76.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris P.Čiurlys kalbėjo : " Sunkiai pradėjome, nes buvome įsitikinę, jog iškovosime pergalę. Pradžioje į aikštę leidome antrą sąstatą, na, o laikas viską parodė ".

"Restauratoriai" : Jonas Snudaitis – 33 tšk., Vygintas Kalesnikas – 19 tšk., Julius Rajackas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Juozapaitis – 12 tšk. (12 atk. kam.)

"Dentist Team" : Martynas Zaveckas – 33 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Robertas Zaveckas – 19 tšk., Ramūnas Bačiunas – 16 tšk. (7 išpr. praž.)

Beveik visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai“ iškovojo pergalę (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 21:50 val.)Po dramatiško trilerio „Restauratoriai“ žengia į ketvirtfinalį (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Restauratoriai“ per 64 sek. panaikino 5 taškų deficitą ir šventė minimalią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)Po dramatiškos kovos „Restauratoriai“ palaužė savo varžovus (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 19:21 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)Antroje susitikimo dalyje „Restauratoriai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)