Sanitex vs LSMU VA & Statybų vizija (73:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"LSMU VA & Statybų vizija" tik per pratęsima sugebėjo įrodyti savo pranašumą

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 16:50 val., peržiūros: 1053

Vasario 9 dieną VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sanitex" ir svečių "LSMU VA & Statybų vizija" ekipų. Rungtynes truputį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį. Vis tik pabaigoje rezultatą persverti sugebėjo "Sanitex" ekipa. Antrajame kėlinyje truputį geriau pasirodė "LSMU VA & Statybų vizija" ir išsiveržė į priekį 2 taškų skirtumu. Trečiajame ketvirtyje ekipos sužaidė labai panašiai ir skirtumas pakilo vos 1 tašku. Paskutiniajame kėlinyje ekipos ir toliau atkakliai varžėsi, tuo tarpu kėlinio pabaigoje "Sanitex" išplėšė pratęsimą. Per papildomas 5 minutes šeimininkai sugebėjo įmesti vos 1 tašką, tuo tarpu "LSMU VA & Statybų vizija" pademonstravo puikų žaidimą ir užtikrintai nužygiavo į pergalę 73:83.

Rungtynės prasidėjo įnirtinga kova, po pirmųjų keturių atakų rezultatas buvo lygus. Neilgai trukus svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau į tai "Sanitex" ekipa atsakė spurtu, bei persvėrė rezultatą ir padidino iki 9 taškų. Kėlinio pabaigoje ekipos rungtyniavo truputį lėčiau ir tai labiau tiko "LSMU VA & Statybų vizija", kuri sumažino atsilikimą iki minimumo 20:19.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo identiškai, po pirmųjų 4 atakų skirtumas išliko identiškas. Kiek vėliau "LSMU VA & Statybų vizija" perėmė iniciatyvą, bei išsiveržė į priekį 3 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje "Sanitex" pelnė 4 taškus, o svečiai atsakė taikliu tritaškiu, taigi skirtumas sumažėjo iki 2 taškų 30:32.

Po ilgosios pertraukos į žaidimą sėkmingai įsijungė šeimininkų ekipa, kuriai pavyko persverti rezultatą sau teigiama linkme. Svečiai rankų sudėję nesėdėjo ir netrukus surengė spurtą, po kurio susigrąžino lyderės pozicija, bei pirmavo 3 taškais. Po šios atkarpos "Sanitex" žaidėjai dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai, o kėlinio pabaigoje "LSMU VA & Statybų vizija" sugebėjo persverti rezultatą ir taip užbaigti šį ketvirtį 51:52.

Paskutiniajame kėlinyje ekipos ir toliau atkakliai rungtyniavo. Per pirmąsias minutes svečiams pavyko išlaikyti persvarą savo rankose, tačiau "Sanitex" ekipa kiekvienoje atakoje priartėdavo prie savo varžovų. Kėliniui įsibėgėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau aikštelės šeimininkai vėl sumažino iki minimumo. Likus mažiau nei minutei "Sanitex" sugebėjo minimaliai persverti rezultatą, varžovai sekančią ataką sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Likus mažiau nei 5 sekundėms šeimininkų ekipos žaidėjas realizavęs baudos metimą išlygino rezultatą, bei taip išplėšė pratęsimą 72:72.

Pratęsime "Sanitex" ekipos puolimas pradėjo buksuoti, tuo pasinaudojo "LSMU VA & Statybų vizija" ir per 5 minutes sugebėjo sukaupti 10 taškų pranašumą, bei laimėti susitikimą rezultatu 73:83.

"Sanitex" ekipoje naudingiausi buvo Paulius Vaškevičius (24 tšk. 17 atk.kam. dvigubas dublis) Mantas Narbutas (23 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Nerijus Šarkauskas (4 tšk. 3 atk.kam).

"LSMU VA & Statybų vizija" Marius Petrauskas (27 tšk. 8 atk.kam) Gražvydas Davidavičius (13 tšk. 15 atk.kam) Tautvydas Švedas (21 tšk. 3 atk.kam)

"Sanitex" komandos strategas po rungtynių kalbėjo: "Šiandien pritrūkome jėgų, nes pratęsime komanda jau nebebėgo ir nebeturėjo sveikatos. Šiandien trumpesnį suolelį turėjome, tai galbūt tai pakišo koją. Na ir vieni iš grupės lyderių, tai manau, kad šiandien, bent jau šiek tiek išgąsdinome".

"LSMU VA & Statybų vizija" treneris teigė: "Patirtis nugalėjo, susirinkome negausiai, bet laimėjome. Pradžioje buksavome, po to įsižaidėme ir pakrito, kas pradžioje neįvyko. Manau žaidimas ir drausmė padėjo nugalėti. Pratęsime matėsi, jog varžovo metimai turėjo nuovargį, o mes išsaugojome daugiau jėgų ir susikaupėme".

„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)