Eoltas vs Stumbras (59:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“

Su kamuoliu nugalėtojų lyderis E.Zaidelis
2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 1563

Lapkričio 7 dieną įvyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Eoltas" žaidęs šeimininkų teisėmis, bei jų oponentai "Stumbro" ekipa. Nuo pat pirmosios minutės galima buvo pastebėti kad tarp šių komandų virs kova ir lengvos pergalės niekas neatiduos, taip ir nutiko. Pirmajame kėlinyje nebuvo didesnio nei 3 taškų skirtumo ir pirmaujanti komandą keitėsi keletą kartų. Po pirmojo kėlinio minimalia persvarą pirmavo "Eoltas" ( 13:12). Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė ir toliau vyko atkakli kova, kurioje nei viena komanda nedominavo taip išlaikydamos intrigą. Lyderių vedina šeimininkų komandą šiame kėlinyje pralošė turėtą pranašumą ir prieš antrąją rungtynių dalį turėjo tenkintis besivejančių vaidmeniu. (27:29).

Trečiąjį kėlinį abi komandos pradėjo pelnydamos po tritaškį, rezultatyvių atakų seriją pratęsė šeimininkai ir greitai susigrąžino turėtą pranašumą. Viso kėlinio metu vyko chaotiškas žaidimas, netrūko klaidų, bei netaiklių metimų, tačiau tuo nei vienai komandai nepavyko pasinaudoti. Po permainingo kėlinio skirtumas tarp komandų nepakito. (44:46). Paskutinio kėlinio dešimt minučių galėjo būti ne visas rungtynėms skirtas laikas, kadangi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Besibaigiant kėliniui "Eoltas" spurtavo rezultatu 6:0 ir įgijo trapią persvarą, tačiau keletos tikslių atakų dėka "Stumbras" išlygino rezultatą. Pradėjus tiksėti paskutiniai kėlinio minutei rezultatas vis dar buvo lygus ir prasidėjo tikras nervų karas, komandos stengėsi kuo tiksliau ir atsargiau surengti sėkmingą ataką. Likus 10 sekundžių, po perimto kamuolio šeimininkų komandos žaidėjas K.Gervė, išbėgęs į greitąjį puolimą pataikė retai pasitaikantį metimą, kamuolys į krepšį įkrito nepaisant to kad jį skrendantį ore lietė varžovas. Po šio metimo "Stumbro" atsakymui liko tik 4 sekundės. per kurias nieko reikšmingo padaryti nepavyko. Sunkią pergalę rezultatu 59:57 iškovojo "Eolto" ekipa.

"Eolto" komandos treneris A.Didžiapetris trumpai pakomentavo rungtynes: Tikiuosi tai buvo prasčiausios mūsų rungtynės, mes negalime taip žaisti jei norime pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Tikiuosi tai pirmos ir paskutinės tokios rungtynės.

"Stumbro" ekipos treneris R.Lenkus sakė: Džiaugiuosi komandos nusiteikimu, nieko blogo negaliu pasakyti, gavosi kaip gavosi. Tai pirmosios mūsų rungtynės, todėl dar nieko nepraradome.

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 12 tšk., Arūnas Kalnutis – 7 tšk.

Stumbras: Deividas Lenkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 11 tšk., Vaidas Piešinas – 11 tšk.

„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)Prastas pirmas kėlinys lėmė „Eolto“ pralaimėjimą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 00:06 val.)Ž. Kaminsko baudos metimas išplėšė pergalę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandai (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)