Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos geležinkeliai (43:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1391

Sausio 8 dieną Kovo 11-osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Lietuvos geležinkelius". "Vėjų linija & Garliavos duona" savo sąskaitoje turėjo šešis pralaimėjimus, o "Lietuvos geležinkeliai" dvi pergales ir penkis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes dviejų taškų persvarą turėjo "Lietuvos geležinkeliai" (1:3). Šeštą minutę svečių persvara padidėjo iki penkių taškų (2:7), bet vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" (8:7). Devintą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (10:9), o baigiantis ketvirčiui penkis taškus be atsako pelnė "Lietuvos geležinkeliai" (10:14).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė svečiai (10:17). Į tai "Vėjų linija & Garliavos duona" atsakė šešiais be atsako pelnytais taškais (16:17). Komandos pamažu rinko taškus. Septintą minutę komandas skyrė trys taškai (18:21), o netrukus spurtą pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona". Aikštės šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (24:21). Paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes "Lietuvos geležinkeliai" gynėsi be klaidų, o šeši be atsako pelnyti taškai padėjo įgyti trijų taškų persvarą (24:27).

Trečio kėlinio pirmas dvi minutes komandos neklydo gynyboje, o pirmi tritaškį pataikė "Lietuvos geležinkeliai" (24:30). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (26:32). Sekančiais tris minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" gynėsi be klaidų, o taškus šeimininkams rinko V.Vaškevičius (30:32). Aštuntą minutę iniciatyvą perėmė "Lietuvos geležinkeliai", kuriems ketvirčio pabaigoje pavyko pelnyti 11 taškų be atsako (30:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" (34:43). D. Blinkaus metimai trečią minutę atstatė 13 taškų svečių persvarą (34:47). Ketvirtą minutę "Lietuvos geležinkelių" persvara sumažėjo iki 10 taškų (37:47). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (41:50). Rungtynių pabaigą "Lietuvos geležinkeliai" sužaidė užtikrintai. Jie spaudė varžovus, o šie klydo bei netaikliai atakavo krepšį. "Lietuvos geležinkelių" persvara išaugo iki 22 taškų (43:65).

"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo trečią pergalę, o "Vėjų linija & Garliavos duona" pralaimėjo septintą kartą.

Po rungtynių "Lietuvos geležinkelių" treneris ir žaidėjas T.Žvirblis sakė: "Grįžo mūsų pagrindinis įžaidėjas. Ketvirtame kėlinyje lemiamas faktorius buvo, kad pradėjo judėti kamuolys. Būdavo vienas perdavimas ir metimas, tai pagrindinės pergalės priežastys." Paklaustas, ar gale rungtynių stengėsi komanda padidinti persvarą, treneris atsakė: "Taip, nes manau, kad bus svarbus taškų skirtumas kovoje dėl patekimo į sekantį etapą, dėl to stengėmės kiek galima daugiau padidinti persvarą."

"Vėjų linijos & Garliavos duonos" treneris ir žaidėjas V.Merkelis teigė, jog tiesiog šiandien varžovai buvo stipresni.

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 12 tšk., Andrius Raila – 10 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Žiedelis – 6 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 17 tšk., Aurelijus Vaičiulis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Dovydas Blinkus – 12 tšk., Tomas Žvirblis – 11 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)