Dentist Team vs LESTO (74:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 1128

Sausio 26 dieną, 17.30 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir "Lesto" (svečiai). Beveik viso susitikimo metu nedideliu skirtumu priekyje išliko svečiai, kurių puolimas, atėjus paskutiniam kėlinukui, visiškai išsiderino ir tuo suskubo pasinaudoti „Dentist Team“ ekipa, kuri po ilgos pertraukos įsiveržė į priekį. Paskutinėmis minutėmis svečiai dar turėjo progą sugražinti intrigą, bet klaidos galutinai palaidojo komandos viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:69.

Rungtynių pirmosios minutės daug sėkmingiau susiklostė "Lesto" krepšininkams, kurie nieko nelaukdami apipylė varžovus tritaškiais metimais ir staigiai nutolo. Po šalto dušo rungtynių pradžioje išsijudino ir šeimininkų žaidimas, dabar jie ėmėsi mažinti savo atsilikimą ir tai darė sėkmingai provokuodami varžovų pražangas. Būtent baudos metimai ir leido „Dentist Team“ ekipai priartėti, bei netgi persverti rezultatą savo naudai. Svečiams šį vakarą labai trūko ūgio, bet tai komanda stengėsi kompensuoti greitu žaidimu ir žinoma, tolimais metimais. O po dar vieno tolimo "Lesto" šūvio svečiams vėl pavyko nutolti ir nedidelį pranašumą jie sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos. Rezultatas po dviejų kėlinukų buvo 39:43.

Antroje rungtynių dalyje „Dentist Team“ ekipa atrodė rimtai nusiteikusi ir iškarto lyderio vaidmenį patikėjo A. Žotkevičiui. Atkaklus šeimininkų darbas atnešė pastebimos naudos, komanda dar kartelį persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesa, persvara džiaugtis jiems neteko ilgai, nes puikiai sužaidę trečiojo kėlinuko pabaigą svečiai vėl sugražino turbūt jau tradiciniu tapusį 4 taškų pranašumą. Vistik lemiamoje susitikimo atkarpoje „Dentist Team“ pademonstravo visą savo jėgą. Nors šeimininkai tiesiog tragiškai metė iš toli, bet kova po krepšiais ir žaidimas vienas prieš vieną buvo aiškūs jų koziriai. "Lesto" komandai atėjo nelengvi laikai ir krepšininkams sunkiai sekėsi atlaikyti varžovų spurtą. Negana to kelios apmaudžios klaidos visiškai palaidojo jų viltis ir nelengva pergalę jau buvo šeimininkų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:69.

Nugalėtojų komandos komentaras: "komandai buvo labai sunkus savaitgalis, net ir dabar į rungtynes vėlavo dalis žaidėjų. Nors tikėjomės lengvesnės pergalės, bet šiandien mums vos pavyko ištempti".

Dentist Team: Arūnas Žotkevičius – 26 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.), Raimondas Krasnickas – 18 tšk., Ramūnas Bačiunas – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 10 tšk.

LESTO: Martynas Gailiūnas – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Linas Gasiūnas – 18 tšk., Šarūnas Jurkšys – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)