Autotoja & Ekodora vs Sanitex (55:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą

2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 1276

Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Autotojos & Ekodoros" ir svečių "Sanitex" ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje svečiams pavyko nežymiai atitrūkti nuo varžovų, ko pasekoje šie laimėjo pirmą kėlinuką. Antrojo ketvirčio eigoje šiek tiek rezultatyviau rungtyniavo šeimininkų krepšininkai ir sumažino atsilikimą daugiau nei perpus. Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko įnirtinga kova, bet vienu tašku daugiau per šį kėlinuką įmetę "Sanitex" žaidėjai įgijo penkių taškų pranašumą. Lemiamoje rungtynių dalyje "Autotojai & Ekodorai" nepavyko panaikinti deficito, ko pasekoje jie turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 55:61 (11:19, 18:14, 10:11, 16:17).

Rungtynių pradžioje šešis iš eilės taškus pelnė svečių krepšininkai, į kuriuos buvo atsakyta vos vienu taikliu baudos metimu iš keturių galimų. Vėliau "Sanitex" pelnė dar du taškus ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Kiek vėliau atsibudę šeimininkų žaidėjai surinko keturis taškus iš eilės ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų, bet svečių ekipos žaidžiančiojo trenerio penki iš eilės taškai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Iki kėlinuko pabaigos abi komandos žaidė viena po kitos keisdamosios taikliais dvitaškiais metimais, ko pasekoje aštuonių taškų pranašumą išsaugojo "Sanitex". 11:19.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo analogiška pirmojo pradžiai, kas leido svečiams įgyti keturiolikos taškų persvarą, o vėliau ir penkiolikos taškų, tačiau šįkart "Autotoja & Ekodora" nebuvo linkę snausti ir netrukus surengė spurtą 9:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešių taškų. Kiek vėliau svečių krepšininkai ir vėl sužaidė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, po kurių jų pranašumas šiek tiek padidėjo, tačiau pačioje antrojo kėlinio pabaigoje A.Dedela pelnė penkis taškus be jokio varžovų atsako ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki keturių taškų. 29:33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai. Pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkų krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, tačiau du svečių komandos kapitono P.Stankūno taškai su pražanga padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Toliau sekė keturi iš eilės R.Laurinaičio baudos metimai, tačiau realizavęs tik tris sumažino savo komandos atsilikimą iki trijų taškų. Į tai "Sanitex" atsakė keturiais taškais iš eilės, o pačioje kėlinuko pabaigoje dar taiklų dvitaškį pelnęs T.Vitkevičius sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. 39:44.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių svečių pranašumas siekė šešis taškus, kurį, netrukus pelnę dar penkis taškus be varžovų atsako, "Sanitex" padidino ir iki vienuolikos taškų. Toliau "Autotoja & Ekodora" dar bandė vytis varžovus ir po kelių sėkmingų epizodų jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau laiko jau buvo likę nedaug ir šeimininkai buvo priversti bandyti gelbėtis pražangomis, tačiau šis metodas nepasiteisino ir pirmąją pergalę šventė "Sanitex" ekipos krepšininkai rezultatu 55:61.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Giedrius Katliorius kalbėjo : " Manau, kad pergalę lėmė susikaupimas, nes po pirmų skaudžiai pralaimėtų rungtynių, kuriose vyrai išėjo į aikštę per daug atsipalaidavę, šį kartą visi buvo nusiteikę pergalei, kovojome. O svarbiausia buvo atkovoti kamuoliai. Tikrai atkovoti kamuoliai gynyboje, galima vyrams paploti, kiek nusiėmėme kamuolių, tai tas ir lėmė pergalę ".

"Autotoja & Ekodora" : Audrius Dedela – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Vertelka – 10 tšk., Erikas Slabačiauskas – 10 tšk.

"Sanitex" : Paulius Stankūnas – 20 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Katliorius – 18 tšk., Tadas Chramelia – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Janas2013 lapkričio 07 d., 22:39 val.
T.Vitkevičiaus statistika laikinai suvesta D.Vertelkos vardu. Statistas
„Sanitex“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Rapala“ pasipriešinimą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Stumbras“ palaužė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:15 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Autotoja & Ekodora“ iškovojo užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)