Eoltas vs Agava & Automatinių sistemų servisas (43:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Prastas pirmas kėlinys lėmė „Eolto“ pralaimėjimą

2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 00:06 val., peržiūros: 1284

Lapkričio 14 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Eolto" komanda ir svečių teisėmis žaidę "Agava & Automatinių sistemų servisas". Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė tragiškai, niekaip nepavyko pataikyti, klaidų taip pat netrūko. Prasidėjus aštuntai minutei pagaliau pataikyti pavyko vienintelį metimą šiame kėlinyje, tris taškus pelnė E.Zaidelis. Per šį laikotarpį svečiams pavyko pelnyti daug daugiau taškų ir po pirmojo kėlinio jie jau pirmavo rezultatu 15:3.

Per antrą kėlinį "Eoltas" kiek atsigavo po netikėtai prasto pirmojo ketvirčio ir stabilizavo žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Svečių ekipoje nepavyko sustabdyti A.Sutkaus, kuris staigiais prasiveržimais terorizavo šeimininkų gynybą, taip išprovokuodamas nemažai pražangų. Nors labiau komandiniai veiksmais paremtą žaidimą žaidęs "Eoltas" turėjo ir šiame kėlinyje pripažinti minimalią varžovų persvarą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 27:14.

Trečiajame kėlinyje ir toliau kova vyko taškas į tašką, to šeimininkams nepakako norint sugrąžinti intrigą. Lyderio vaidmens ėmėsi E.Zaidelis, kuris šiame kėlinyje pelnė 11 taškų, tačiau klaidos gynyboje ir pražangos niekaip neleido sumažinti deficito. Rezultatyviausiame kėlinyje ir vėl minimalia persvara džiaugėsi svečiai. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 46:32.

Lemiamą kėlinį "Agava & Automatinių sistemų servisas" pradėjo spurtu 6:0, taip visiškai panaikindama intrigą. Nors E.Zaidelio pastangomis pavyko skirtumą sumažinti iki 13 taškų, tačiau laiko buvo per mažai kad rungtynės pakryptu kita linkme. Antrojoje kėlinio dalyje per daug nepersistengdami ir atsipalaidavę svečiai laukė galutinio švilpuko. Nors šį kėlinį laimėjo "Eoltas" tačiau per pastaruosius tris kėlinius susikrauta persvara svečiams garantavo nesunkią pergalę rezultatu 54:43.

"Agava & Automatinių sistemų servisas" treneris A.Šalaševičius sakė: Po truputį pagauname savo žaidimą, tai mums antrosios rungtynės, kurioms visiškai nesitreniravome, tačiau varžovas buvo ne toks stiprus kaip pirmose rungtynėse tad laimėjome gana lengvai. Mūsų tikslas išlieka patekti tarp stipriausių komandų ir ten garbingai pasirodyti.

"Eolto" žaidėjas P.Bartuška sakė: Labai prastas pirmas kėlinys, tai turbūt įtakojo kad mes nemokame užpulti prieš zoninę gynybą, kuri mums nėra paranki. Jei ne pirmas nulinis kėlinys, galbūt būtų buvę šansų pakovoti dėl pergalės.

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Jucevičius – 7 tšk., Karolis Matukaitis – 4 tšk.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Almantas Sutkus – 22 tšk. (5 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Audrius Šalaševičius – 12 tšk., Tomas Čepkauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Callcredit“ iškovojo pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 01:06 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Ž. Kaminsko baudos metimas išplėšė pergalę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandai (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)Visas rungtynes dominavusi „Acme“ sutriuškino „Eoltą“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Agavos & Automatinių Sistemų Serviso“ krepšininkai persvarą savo pusėje išlaikė iki finalinio švilpuko (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:59 val.)