Vijora vs ACME (49:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Intrigą ketvirtąjame kėlinyje sukūrusi „Vijora“ nusileido „Acme“ ekipai.

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 00:23 val., peržiūros: 907

Kovo 4'ąją dieną Kauno technikos kolegijoje susitiko dvi Įmonių lygos "Rind" pirmenybių, mažosios taurės komandos, "Vijora" (šeimininkai) ir "Acme. Pirmąją rungtynių pusę varžybos vyko taškas į tašką, ir nebuvo galima įžvelgti favorito, tačiau trečiąjame kėlinyje svečiai sužaidė žymiai geriau ir atsiplėšė nuo varžovų 16 taškų skirtumu. Ir nors ketvirtąjame kėlinuke šeimininkai labai ėmėsi iniciatyvos ir perėmė varžybas į savo rankas – deja, deficitas buvo per didelis ir jiems teko pripažinti "Acme" ekipos pranašumą, rezultatu (49- 56)

Pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką, abi komandos. Viso kėlinio metu nė viena komanda nebuvo atsiplėšusi labiau negu trimis taškais. Kėlinukas pasibaigė rezultatu (14 – 14)

Antrąjame kėinuke taipogi nebuvo didelio rezultatyvumo. Žaidėjai nemažai baudavosi, ir buvo pramesta nemažai baudų metimų. Visgi šį kėlinuką penkių taškų skirtumu laimėjo svečiai (10 – 15) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (24 – 29) "Acme" ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos svečiai nieko nelaukę padidino savo pranašumą padarydami puikią atkarpą (2 – 9). Toliau kelias minutes aikštelėje vyko apylygis žaidimas, tačiau užbaigti kėlinuką geriau sekėsi svečiams ir po trijų kėlinių jie jau turėjo netgi 16 taškų pranašumą (32 – 48)

Ketvirtam kėliniui prasidėjus, "Vijora" iškart leido suprasti kad čia dar niekas nebaigta, ir toli gražu nėra viskas aišku. Pradėdami kėlinį puikiai, jie spurtavo (12 – 0) ir iš svečių turėto 16'os taškų pranašumo beliko tik 4 taškeliai. Visgi labiau priartėti svečiai jiems neleido. Nors ir vyko įtemptą kova, tačiau nuskambėjus paskutiniam rungtynių švilpukui, pergale džiaugėsi "Acme" ekipa rezultatu (49 – 56)

Naudingiausi žaidėjai:

Vijora: Julius Gineika – 21 tšk., Mantas Nakvosas – 10 tšk., Vytautas Baziulis – 9 tšk.

ACME: Ignas Plečkaitis – 17 tšk., Audrius Kmita – 10 tšk., Julius Vizgaitis – 10 tšk.

Po rungtynių pralaimėjusi komanda pakomentuoti atsisakė, o nugalėtojai nuskubėjo į rūbinę, todėl žaidėjų komentarų gauti nepavyko.

Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)Namuose žaidusi „Vijora“ neatsilaikė prieš „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vijora“ iškovojo pergalę (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Įspūdingas antrasis kėlinys lėmė nesunkią „Chemcentro“ pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 23:00 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)