Baubilas & Granex vs Kauno tiltai (86:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 23:24 val., peržiūros: 1195

Ketvirtadienį, balandžio 24 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Baubilo & Granex" ir svečių "Kauno tiltų" ekipų. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tarp komandų užvirė atkakli kova. Pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną ir ne du kartus, tačiau įpusėjus antram kėlinukui svečių krepšininkai keik atitrūko, bet po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sugebėjo prisivyti varžovus. Paskutinės rungtynių dalies pabaigoje "Baubilas & Granex" vis dėlto sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą iškovoti kelialapį į pusfinalį. 86:78 (20:18, 11:23, 25:19, 30:18).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo aikštės šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai spurtavo ir persvėrę rezultatą įgijo trijų taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių minimalią persvarą vis dar turėjo "Kauno tiltai". Einanti pirmojo ketvirčio laikui į pabaigą "Baubilas & Granex" sužaidė rezultatyvią atkarpą ir įgijo dviejų taškų persvarą. 20:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau kiek atsigavę aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės, kurių dėka jie susigrąžino minimalią persvarą į savo rankas, kuria ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus sekė "Kauno tiltų" spurtas 0:10, suteikęs jiems devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką nežymiai geriau sužaidę svečių žaidėjai padidino savo pranašumą iki dviženklio. 31:41.

Po ilgosios pertraukos penkis tolimus metimus iš eilės pataikė aikštės šeimininkai, svečiams tik karts nuo karto įsiterpiant taškais, ir taip sumažino savo deficitą iki dviejų taškų. Kiek vėliau "Kauno tiltai" dar sužaidė sėkmingą atkarpą 2:7 ir vėl šiek tiek atitrūko, bet neilgam, nes netrukus sekė "Baubilo & Granex" ekipos spurtas 8:0, leidęs jiems perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau pačioje kėlinuko pabaigoje svečių krepšininkai dar surengė pora greitų išpuolių ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. 56:60.

Paskutinės rungtynių dalies pradžia, kaip ir tikėtasi, buvo atkakli. Abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau "Kauno tiltai" dar buvo įgiję kelių taškų persvarą, bet spurtavę "Baubilo & Granex" krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu, bet sėkmingai rungtyniavę šeimininkai baudos metimais padidino skirtumą tarp komandų iki septynių ir tik sutvirtino savo poziciją, kurios varžovai jai nebe atėmė, kas reiškė šeimininkų pergalę. 86:78.

"Baubilas & Granex": Deividas Urbonas – 32 tšk., Giedrius Purauskas – 28 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Darius Mikalauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Daumantas Židanavičius – 11 tšk.

"Kauno tiltai": Evaldas Jančauskas – 22 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 16 tšk., Mindaugas Mažeika – 12 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk. (9 rezult. perd.)

Po pergalės "Baubilo & Granex" treneris Rytis Musteikis kalbėjo: "Rungtynių pradžioje bandėme žaisti mažu penketu, žaisti greitai, tačiau gynyboje šiek tiek prasčiau sekėsi. Paskui antrą kėlinį "paleidome", o trečiame pradėjome taikyti zoninę gynybą ir tuo pačiu truputį pailsėti. Geriau užpuolėme bei apsigynėme trečiame kėlinyje, na, o ketvirtą žaidėme taškas į tašką, o pabaigoje nežinau kas, galbūt sėkmė lėmė". Jau žinote būsimus varžovus pusfinalyje?: "Trukmė laimi 1:0, tai, manau, su jais ir žaisime".

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris Mindaugas Mažeika sakė: "Antroje rungtynių pusėje varžovai mus įklampino į zoninę gynybą, prieš kurią nepataikėme. Reikėjo daugiau taiklių metimų, tačiau nesugebėjome pataikyti, o rungtynių gale, gal šiek tiek ir avantiūriškai nutiko, kai pradėjome atsilikinėti taip pat nekrito metimai. Varžovai buvo ir šiek tiek taiklesni, ir greitesni, todėl jie ir laimėjo. Keli nepataikyti metimai ir varžovų taiklūs metimai lėmė mūsų pralaimėjimą".

„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)