Autotoja & Ekodora vs Chemcentras (54:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Chemcentras“ įspūdingai „sugrįžo“ į rungtynes ir laimėjo

2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 22:28 val., peržiūros: 1682

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse į akistatą stojo "Autotoja & Ekodora" ir "Chemcentras". Pirmus du kėlinius aikštėje dominavo šeimininkai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo net 18-os taškų persvarą (39:21). Tačiau antroje susitikimo pusėje "Chemcentras" ėmė rungtyniauti lyg ant sparnų ir fantastiškas trečiasis kėlinys leido svečiams išsiveržti į priekį (47:48). Paskutiniame kėlinuke vyko atkakli ir lygi kova. Vis tik, "Chemcentras" parodęs puikų kovingumą laimėjo rungtynes rezultatu (54:60).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie greitai išsiveržė į priekį (7:2). Tačiau kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų buvo minimalus (10:9). Tačiau ilgainiui "Autotoja & Ekodora" vėl perėmė iniciatyvą ir ėmė tolti nuo varžovų. Ketvirčiui baigiantis komandas skyrė 5 taškai (19:14).

Antrasis kėlinukas prasidėjo puikiu šeimininkų spurtu, kuris užsitęsė praktiškai iki kėlinio pabaigos. Po atkarpos 15:2 komandas jau skyrė 18 taškų (34:16). Merdintis "Chemcentro" puolimas kiek išsijudino paskutiniųjų atakų metu, kuomet svečiai pelnė penkis taškus. Tačiau tuo pačiu atsakė ir "Autotoja & Ekodora" bei išlaikė turėtą 18-os taškų pranašumą (39:21).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dar vienu šeimininkų tritaškiu, po kurio skirtumas tarp komandų buvo jau 21 taškas (42:21). Tačiau tada "Chemcentras" ėmė rodyti charakterį. Svečiai pelnė 14 taškų be atsako ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 7-ių taškų (42:35). Kiek prabudę šeimininkai vėl susigrąžino sau dviženklį pranašumą (45:35), tačiau neilgam. Greitai svečiai pataikė tris tritaškius iš eilės ir komandas skyrė vos vienas taškas (45:44). "Autotoja & Ekodora" pelnė du taškus, bet "Chemcentras" pelnė keturis iš eilės ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo minimalų pranašumą (47:48).

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui svečiai ir toliau stengėsi nemažinti apsukų ir greitai savo pranašumą padidino iki 6-ių taškų (48:54). Vis tik, galiausiai krepšinio kokybė puolime itin suprastėjo tiek šeimininkų, tiek ir svečių gretose. Komandos rodė daug noro, tačiau mažai kokybės savo veiksmuose. Dažnos klaidos bei netaiklių metimų tirada neleido nė vienai iš komandų iš esmės pakeisti rungtynių eigą. Toks scenarijus buvo parankesnis "Chemcentro" žaidėjams, kurie turėjo pranašumą. Kiek padrikai rungtyniaujant abiems komandoms "Chemcentras" sugebėjo išsaugoti pergalingą pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu (54:60).

Autotoja & Ekodora: Edvinas Karpavičius – 13 tšk., Žygimantas Žitkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Erikas Slabačiauskas – 8 tšk.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 30 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 14 tšk., Justas Eitmanavičius – 12 tšk.

„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)Roko Misevičiaus vedamas „Chemcentras“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:00 val.)